fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Štěpán Coufal

  Štěpán Coufal

  Webové stránky Štěpána Coufala

  Štěpán se narodil v roce 1979 a amatérskému herectví se věnoval již od dětství.

  V mládí se tato touha zaměřila na LARPové skupiny a posléze se začal věnovat historickému šermu. Tomu se nakonec začal věnovat profesionálně. Pravidelně účinkoval na velkých historických slavnostech jak v Čechách, tak po Evropě, spolupracoval na mnoha filmech (Emperor, Dcera čarodějky, Tristan a Isolda) a seriálech (Borgia, The Musketeers). Má za sebou spolupráci se špičkami svého oboru ze skupin Merlet, Nemanice, ARGO.

  V té době pocítil potřebu věnovat se herectví naplno. Po absolvování hereckého ateliéru Václava Martince nakonec v Praze vystudoval herectví. Mnohaleté herecké zkušenosti sbíral v různých divadelních souborech (Divadlo Radar, Spitire Company, Cirque Garuda, Divadlo Studna, Broad’s Way Production Prague) a na herecké a režijní stáži v Petrohradě, RU, pod režijní taktovkou Lva Borisoviče Erenburga.

  V roce 2012 se stal členem divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné, kde působí dodnes (Cyrano, Dopisy, Rome a Julie, Pohlednice, Richard 3, Macbeth, Kráska z Leenane).

  Vedle divadelního, filmového a televizního herectví se zaměřuje i na dabingové herectví a načítání audioknih.

  Kromě herectví zůstal Štěpán i hravým komediantem. Od roku 2015 je stálým členem divadelní a novo-cirkusové skupiny Chůdadlo, kde vystupuje (a stále se snaží zlepšovat své dovednosti) jako kejklíř, chůdař, akrobat a fire performer.

   

  https://www.youtube.com/channel/UCbYP68td1nn8dqxpPnA5FAA

  https://www.facebook.com/stepan.coufal

  https://www.instagram.com/coufal.stepan/?hl=cs

  https://www.csfd.cz/tvurce/605963-stepan-coufal/

  https://www.i-divadlo.cz/herci/stepan-coufal

   

  Hraje v

  Novinky

  Všechny novinky