fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  TŘI U STOLU – Vladimír Javorský, Ondřej Pšenička a Štěpán Coufal – záznam

  TŘI U STOLU – Vladimír Javorský, Ondřej Pšenička a Štěpán Coufal – záznam

  Akce je zdarma.

  Dobrovolné vstupné na podporu divadla: 100 Kč (zvolte v košíku pod slevou) a 500 Kč

  Kašpar

  Jeden moderátor a dva hosté vybraní tak, aby si navzájem kladli otázky a nacházeli překvapivé odpovědi. Od 25. ledna vždy v pondělí a v úterý ve 20.00 hod. v Divadle v Celetné.

  „Ondřej Pšenička je moderní kouzelník, vynálezce a výrobce kouzelnických karet, který dokázal oblafnout i americké špičky kouzelnického oboru. Vladimír Javorský je charismatický kliďas, milovník čaje, golfu a představitel mnoha nezapomenutelných hereckých rolí. S Ondřejem se znám ze studií a z nedlouhého společného hraní. S Vladimírem jsem spolupracoval při Hrabalově pábení v Libeňské synagoze. Ondřej a Vladimír se setkali v seriálu České televize Poste restante. Takhle dohromady jsme se nesetkali ještě nikdy a já se na to těším čím dál více. Buďte u toho s námi.“ Štěpán Coufal

  Akce již proběhla. Záznam na:

  https://www.facebook.com/91134209904/videos/343134370196957

  Vysílání je zdarma. Můžete si zakoupit dobrovolnou vstupenku v hodnotě 100 Kč a 500 Kč a tím podpořit Divadlo v Celetné. Budete-li mít zájem, dobrovolnou vstupenku Vám odečteme z nákupu vstupenek na představení v roce 2021.

  Aby se daly prodávat dobrovolné vstupenky i zpětně, protáhli jsme zahájení akce v rezervačním systému i na webových stránkách do 19. února.

  Herci

  Novinky

  Všechny novinky