MRZÁK INISHMAANSKÝ

Termíny představení

 
Rezervace vstupenek
 

Martin McDonagh

Režie Jakub Špalek / Překlad Ondřej Pilný / Hudba irská lidová upravená Petrem Maláskem / Výprava Libuše Josefy / Pohybová spolupráce Michaela Váňová / Dramaturgická spolupráce Lenka Bočková / Grafické návrhy Studio Najbrt / Fotografie z představení Martin Svoboda

Premiéra 6. března 2015

Délka představení 2.30 hod včetně přestávky
Počet repríz 29

Cena vstupenek 385 Kč / 250 Kč
Kašpar first moment

 

 

Komedie o tom, co se stane, když do nejzapadlejšího zapadákova v Irsku přijedou filmaři až z Ameriky.


Billy Matouš Ruml
Kate Jitka Nerudová
Eileen Eva Elsnerová
Johnny Pateena Mika Martin Hofmann
Bartley Aleš Petráš
Helena Martina Prášilová / Markéta Coufalová
Bobík Bobby Adrian Jastraban
Doktor Lukáš Jůza
Máti Jiří Wohanka


Videoukázka, Videoukázka II.

“ Neuvěřitelné. Napadlo by vás, že po tak zásadním přeobsazení, k jakému tady došlo, bude mít hra naprosto stejné grády, jaké měla před 12 lety?!? Viděl jsem tuto inscenaci v původním obsazení hned dvakrát a mám ji vrytou hluboko v paměti jako jednu z nejlepších her, jaké jsem kdy v Čechách viděl. Schválně jsem si v archivu našel mou recenzi na původní nastudování a už ta je plná superlativů. Co mám dělat teď?!? Tolik pozitivních výrazů není ani v ottově naučném slovníku.“           Pavel Klejna / RecenzeCZ

Ohlasy diváků:

“ Po úvodní čtvrthodince, kdy se diváci rozhodují jestli se můžou smát nebo ne, se všichni postupně osmělili a na konci představení všichni brečeli smíchy. Všichni herci podali skvělé výkony a bylo vidět, že se sami baví. Zvlášť se mi líbil Aleš Petráš jako Bartley, Martin Hofmann jako Pateena Mika, Miloš Kopečný jako Máti a Martina Prášilová jako Helena. Jen chudák Matouš Ruml vypadal, že je toho na něj příliš – moc se těším až to bude mít trochu „ohrané“ a bude pro něj snazší si to užít aspoň z poloviny tak jako jeho kolegové.“       (Lentilie/ i-divadlo)

“ Typicky černý humor Martina McDonagha – na jednu stranu se divák baví, ale zároveň mu trochu běhá mráz po zádech. Matouš Ruml v hlavní roli je naprosto bezchybný. Klobouk dolů před jeho výkonem, který hlavně po fyzické stránce musí být velmi náročný. Martin Hofmann jako „místní drbna“ skvěle baví. Role mu opravdu sedne. Zejména společné scény s jeho matkou v podání Miloše Kopečného jsou výborné. Chválím i scénu a kostýmy, které velmi dobře navozují atmosféru drsného Irska. Předěly mezi scénami, ač trochu kouskují hru, jsou vyřešeny vtipně a nápaditě. Celkově velmi příjemný div. zážitek.“       (Eviik/ i-divadlo)

“ McDonagh určitě napsal i lepší hry, ale mě ten jeho černý humor prostě baví :) Jen mám tedy pocit, že některé okamžiky, ze kterých mrazí, byly trochu skryty, a tak úplně nevyzněly. M. Rumla jsem upřímně litovala, to asi není nejpříjemnější role, ale popral se s tím skvěle. Kdo si ale určitě nejen mě okamžitě získal byl M. Hofmann. Palec nahoru za vyřešení předělů mezi scénami!“      (monulinka/ i-divadlo)

 

 

————–

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. V případě zvolení platby přes účet vám budou zaslány podklady k platbě a vstupenky si vyzvednete až před představením. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

Rezervace vstupenek

 

Kontaktní údaje

 

Představení

 

Platba

 
100+11 = ?

pole označená (*) jsou povinná

 

Program představení

ŽELEZNÝ MAJOR, ČÁST II. VYKOUPENÍ – DIVADELNÍ KOMIX

19:30 | Buranteatr | z technických důvodů zrušeno ST 2.8.

NĚŽNÁ/POHYBOVÉ SÓLO PRO DVA

19:30 | Buranteatr ČT 3.8.

ALENKA V ŘÍŠI ZNAKŮ

19:30 | Buranteatr PÁ 4.8.

Žiju, aby žili

19:30 | Společnost Dr. Krásy | premiéra ČT 10.8.

Žiju, aby žili

19:30 | Společnost Dr. Krásy PÁ 11.8.
plánovaná představení

Newsletter
100+11 = ?

Kontakty

Adresa:
Celetná 17
110 00 Praha 1

Tel.:
Mobil:
E-mail:
222 326 843
608 327 107

všechny kontakty

 


facebook