Divadlo v Celetné Toggle

LOUTKY ZAPLAVÍ O VÍKENDECH CELETNOU! PŘIJEDE ČINOHERÁK A BEZRUČI! KAŠPAR NASAZUJE DALŠÍ SKVOSTY!

Listopad bývá tradičně silný divadelní měsíc a u Celetné to platí dvojnásob. Repertoár domácích souborů se rozbalil do plné krásy, náš největší festival plný dřevěných kolegů opět potěší malé i velké a hosté se už těší na Prahu /v tento měsíc odehrajeme 45 představení/.

Loutky v Celetné
Snažíme se nabídnout pestrý a kvalitní program – zveme nezávislé nomády českých školek a  náměstí i profesionální soubory. Díky dotaci městské části Prahy 1 si můžeme dovolit pozvat i mimopražská divadla s úctyhodnou loutkářskou tradicí. Tak tedy – mrkněte na program a zajděte na loutky, bude to stát za to!

Vzácní hostéČinoherák a Bezruči!
Naši oblíbení, milovaní, uctívaní, naši tak očekávaní již brzy dorazí!  Na programu dvě novinky a jedna pozoruhodná derniéra. Přejeme šťastný pobyt a velký potlesk.

Kašpar doplňuje podzimní repertoár
Od konce léta postupně nasazujeme tituly, a protože jich máme habaděj, na některé z nich přichází řada až teď – tak tedy od listopadu Běsi, Komunismus, Taneční hodina, Helverova noc, Audience.

PS:  Novinky ze zkušebny i z myslivny
Kašpar zkouší během listopadu tři inscenace. Komedie o následcích silvestrovské noci má premiéru začátkem prosince /název ještě neujasněn/, temné Tetování – v hlavních rolích Jan Potměšil, Sandra a Viola Černodrinská – má premiéru začátkem ledna, a první čtené zkoušky má Othello /premiéra v březnu/.
Veselé skoky chystají premiéru na leden, Masopust z myslivny /chýše dramaturga/ vysílá signály o dvou premiérách v roce 2013, myslivna Kašparu potvrdila Mikulášovy prázdniny.     

Novinky

Všechny novinky