fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Rozmarné léto – OPEN AIR

  Rozmarné léto – OPEN AIR

  Cena vstupenek

  – Radonice – Rodinný park Amerika (OPEN AIR) 450 Kč / 290 Kč v předprodeji, 600 Kč / 390 Kč v den představení

  Vladislav Vančura Jakub Špalek

  °klasika °komedie se zpěvy °atmosféra

  Předloni jsme poprvé hráli v Radonicích u Prahy a tímto prostorem jsme byli naprosto nadšeni. Je tu amfiteátr s jevištěm přímo u hladiny malého rybníka, za ním les. Naše Rozmarné léto tak získává ojedinělé situace a obrazy. Uvidíte herce ve vodě, plout na loďce, uslyšíte jejich volání s ozvěnou.

  Zasazení Inscenace do reálné přírody je krásné a přítomnost vodní hladiny a tím i celých říčních lázní Antonína Důry (postava z Vančurova textu) je prostě skvělá. Navíc se můžete těšit na naši slavnou hospodu U 14 pomocníků, kterou pro vás otevřeme v plné parádě! Herci za barem, herci na jevišti, herci v pramici i ve vodě! Ojedinělý zážitek v prostoru Rodinného parku Amerika.

  Poznámka k dopravě: Radonice jsou kousek z Černého mostu. Parkovat je možné přímo u parku Amerika v Radonicích. Jezdí sem i autobusy MHD (z Černého mostu bus 367, z Letňan bus 376), ale jejich četnost je bídná a tak zavádíme Kašparův přívoz. Na požádání vás zdarma přivezeme a odvezeme našimi vozy od metra stanice Černý most. Dopravu je třeba objednat na naší pokladně mailem nejpozději den před představením do 18.00 hod..

  Toť vše-těšíme se na shledanou v Radonicích. Za všechny rozmarné Kašpary Jakub Špalek

  Premiéra 25. června 2007

  Délka představení 2.40 hod. včetně přestávky
  Počet repríz 323

  V představení se v souladu s autorským uměleckým záměrem kouří (cigareta na jevišti je dle vyjádření Ministerstva zdravotnictví rekvizitou).

  Poděkování  Dekos-rŘeznictví – uzenářství Francouz

  Herci

  Tým

  • Petr Malásek

   Hudba

  • Karel Špindler

   Scéna

  • Jan C. Löbl

   Kostýmy

  • Studio Najbrt

   Grafické návrhy

  • Martin Svoboda

   Fotograf

  Novinky

  Všechny novinky