fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Komorní festival JISTEBNICE VLKSICE KAŠPAR 2023

  KAŠPAŘI V SRPNU PŘESÍDLÍ TRADIČNĚ DO JIŽNÍCH ČECH

  Ať se děje, co se děje, srpen bez Vlksic si už nedokážeme představit a naštěstí ani letos nemusíme! Osmnáctý ročník, který se bude konat třetí srpnový týden, si k renesanční vodní tvrzi ve Vlksicích opět přibral Vildův mlýn v Jistebnici. Komorní festival JISTEBNICE VLKSICE KAŠPAR 2023 proběhne tento rok od 16. do 19. srpna, takže chystáte-li se na dovolenou někam poblíž, potvrďte si rezervaci ubytování v těchto termínech a my se na vás těšíme tradičně ve Vlksicích a v Jistebnici.

  Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska… do renesanční Itálie, kde jinde než na renesanční vodní tvrzi ve Vlksicích, se diváci podívají díky jednomu z největších a určitě nejznámějších milostných příběhů Williama Shakespeara ROMEO A JULIE v jedinečné úprav pro osm postav. Těšit se můžete na Daniela Pivodu Ondráčka, Terezu Slámovou, Jana Zadražila, Evu Elsnerovou, Miloslava Tichého, Františka Kreuzmanna, Štěpána Coufala a Kristiána Stolaříka.

  Nově na tvrzi i u mlýna SLOVÁCKO SA NESÚDÍ – povídkový večer s koštem! Večer nejen s vínem, ale určitě o vínu! A taky o lidech, kteří jdou do všeho naplno. Vybrané (dnes už) klasické folklorní vyprávěnky slováckého „kronikáře“ Zdeňka Galušky, které patří k dobrému moravskému vínu či slivovičce.

  Pestrý program, okouzlující prostředí středověké tvrze ve Vlksicích a čistota klasické jihočeské venkovské architektury na Vildově mlýně. Co víc si přát? Snad ještě krásné počasí a plné hlediště. Těšíme se na vás v srpnu v jižních Čechách.

  Program:

  ST        16. 8. od 20.45 hod. – Slovácko sa nesúdí (Vlksice)

  ČT        17. 8. od 20.45 hod. – Romeo a Julie (Vlksice)

  PÁ        18. 8. od 20.30 hod. – Jonáš a tingl-tangl (Jistebnice)

  SO       19. 8. od 20.30 hod. – Slovácko sa nesúdí (Jistebnice)

  Ceny vstupenek:

  Romeo a Julie 450 Kč / 250 Kč v předprodeji, 600 Kč / 350 Kč na místě

  Slovácko sa nesúdí 320 Kč / 200 Kč v předprodeji, 450 Kč / 290 Kč na místě

  Jonáš a tingl-tangl 450 Kč / 290 Kč v předprodeji, 600 Kč / 390 Kč na místě

  Tvrz Vlksice
  Tvrz Vlksice – Romeo a Julie
  Vildův mlýn v Jistebnici
  Jonáš a tingl-tangl
  Slovácko sa nesúdí

  Novinky

  Všechny novinky