fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  David Depta

  David Depta

  Narodil se v březnu roku 1994 v Ostravě. Herectví vystudoval na Janáčkově konzervatoři v Ostravě pod vedením Alexandry Gasnárkové a Bedřicha Jansy.

  Byl členem Západočeského divadla v Chebu a Těšínského divadla. Hostoval v Národním divadle moravskoslezském, Šumperském divadle a s ostravským souborem Bílá holubice. V současnosti spolupracuje mj. s Hudebním divadlem Ze:Mě v Českých Budějovicích a s Divadlem Dokola v Táboře.

  Je tváří IKEA kampaně Enjoying the process, která nyní běží především v balkánských zemích (Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko, Ukrajina) a má také jiné zkušenosti před kamerou především epizodních rozměrů (film Zieja R. Glinského, minisérie Bez vědomí I. Zachariáše, seriály Ulice, Modrý kód, Rozsudek ad.).

  Hraje na bicí, na kytaru a rád zpívá. Ve volném čase rád sbírá CD svých oblíbených kapel, spí a stará se o své hlodavečky a přítelkyni. Se Spolkem Kašpar se prvně potkal jako divák právě v Ostravě během Kašparova ostravského týdne u Bezručů s inscenací Nežná je noc a nyní bere jako velké štěstí, že zde může účinkovat.

  Hraje v

  Novinky

  Všechny novinky