fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  RÁDIO KAŠPAR

  Spolek Kašpar si v listopadu roku 2020 založil a postavil v prostoru Divadla v Celetné rozhlasové studio. Se znovu zahájením rádiového vysílání však bylo třeba studio přestěhovat. Jako ideální prostor se nakonec ukázalo bývalé Bytové divadlo Ferdinanda Vaňka ve Vodičkově ulici v Praze. A tak se Rádio Kašpar stalo součástí českého internetového éteru!

  Ze splněného snu Jakuba Špalka a originálního nápadu, jak překonat období, kdy divadla nemohla hrát, se zrodilo svébytné rádio s kvalitní moderátorskou a technickou základnou. Z měsíčního projektu se následně stal dlouhodobý projekt, který je nyní již nedílnou součástí Spolku Kašpar. Vysílací formát dostál značných změn, a to hned několikrát během existence rádia, a nutno podotknout, že je to stále živý a neustále se vyvíjející organismus.

  Rádio Kašpar si hned od svého počátku vytyčilo nemalý cíl – být jediným zcela kulturním internetovým rádiem v ČR. Ve svém vysílání nabízí novou hudbu (kterou na běžných rádiích zaručeně neuslyšíte), kulturní tipy, rozhovory se zajímavými hosty z kulturní sféry a pořady svých spřátelených divadel z Ústí nad Labem, Chebu a Jihlavy.

  A jelikož jde Rádio Kašpar s dobou, má nyní už také svůj profil na Facebooku, Instagramu a Spotify.

  Pouštíme hudbu a zveme hosty dle své chuti. Žádné zprávy o Covidu, dopravě a počasí – jen dobrá muzika a zajímaví hosté. A Vaše otázky a naše odpovědi.  

  Styl a obsah každého bloku má moderátor zcela ve svých rukách. Osobitost každého z nás a chuť si hrát s novým formátem by měla být základem Rádia Kašpar.

  Rádio Kašpar – čirá radost!

  Moderátoři: Pavel Lagner, Honza Potměšil, Jitka Nerudová, Daniel Pivoda Ondráček, Monika Zoubková, Eva Elsnerová, Honza Zadražil, Petr Halíček, Martina Malina Prášilová, Martin Hofmann, Jakub Špalek, Tereza Slámová, Ondřej Novák, Tomáš Karger, František Kreuzmann, Zdeněk Dočekal, Milena Steinmasslová, Kristián Stolařík a Miloslav Tichý.

  Více informací naleznete na: www.radiokaspar.cz

  Vysílací schéma:

  Moderuje: Jan Zadražil / Daniel Pivoda Ondráček / Jakub Špalek / Tereza Slámová / Štěpán Coufal / Kristián Stolařík

  Obsahuje části: čtení z kapitol Mikulášových patálií – Matouš Ruml a Tarzana – Tomáš Karger (8:00 – 9:00), kulturní zprávy (9.30 a 11.30), posluchačská soutěž (10.30)

  Moderuje: Jan Zadražil / Daniel Pivoda Ondráček / Jakub Špalek / Monika Zoubková / Martina Malina Prášilová

  Moderuje: František Kreuzmann / Petr Halíček / Divadlo NaHraně / Mardoša

  Ve volných chvílích hraje Kašpar.jukebox (herci vytvořený playlist).

  Buďte s námi na jedné vlně!

  Novinky

  Všechny novinky