fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Zrada, Staré časy

  Harold Pinter Filip Nuckolls

  Překlad František Fröhlich / Scéna a kostýmy Radka Josková / Hudba Daniel Fikejz / Dramaturgie Lenka Bočková / Grafické návrhy, fotografie na plakát Lucie Valerová / Fotografie z představení Michal Hladík

  Premiéra 16. dubna 2012 / Derniéra 5. března 2013

  Délka představení 2.40, s přestávkou / Počet repríz 12

   

   

  Dvě hry anglického autora o tajemství z dávné minulosti. Když se sejdou tři lidé, jeden vždy přebývá… Jak to vlastně tenkrát bylo?!

  Dočasně hrajeme pouze první povídku jako samostatné představení Zrada

   

  Emma Jitka Nerudová
  Jerry Jan Potměšil
  Robert Adrian Jastraban
  Deelay Jakub Špalek
  Kate Eva Elsnerová
  Anna Petra Špalková

  Videoukázka

  „Kromě kvalitních hereckých výkonů, kdy nejvíce neodolatelná ve své roli byla Petra Špalková, na vás čekají také vtipné slovní hříčky, které nekonečným opakováním posouvají děj až k absurditě. Zrada a Staré časy také dokazují, že i na malé scéně s pár rekvizitami a jednoduchou hudbou složenou z několika tónů se dají dělat velké věci.“     Adéla Křížová (Studentpoint.cz)

   

  „V Celetné v rámci jednoho večera spojili dvě hry anglického dramatika Harolda Pintera. Zrada i Staré časy ukazují divákům, jak může minulost zasahovat do našich životů. (…) Zrada je vystavěna nejen na zajímavém příběhu, ale i velmi dobrých hereckých výkonech všech účinkujících.“     Kateřina Valalik Čermáková (Topzine.cz)

   


  ————–

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. V případě zvolení platby přes účet vám budou zaslány podklady k platbě a vstupenky si vyzvednete až před představením. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky