fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Vášnivost, thriller

  Vášnivost, thriller

  Cena vstupenek 599 Kč / 350 Kč

  Koos Terpstra, Nhung Dam Thomas Zielinski

  Komediální thriller zkoumá temné síly, jež lomcují čtveřicí přátel (a milenek/ milenců), a ukazuje, co všechno jsme schopni udělat pro lásku. Divák je vtažen do emočního vývoje čtyř charakterů, jejichž zápletky neustále kazí návštěvu a ústí do překvapivého finále.

  Divadelní režisér Koos Terpstra a mladá herečka Nhung Dam spojili své síly a napsali vášnivý románek a domnělý thriller v jednom. Inspirovali se filmy A. Hitchcocka, skřípajícími vztahy dramatu Kdo se bojí Virginie Woolfové i erotismem románu Nebezpečné známosti. Velmi napínavá hořká komedie plná překvapivých zvratů a konfliktů, jež se odehrávají na půdorysu komorního dramatu. Žena se vrací domů z výletu o dva dny dříve. Hledá svého manžela, ale dům je prázdný. Volá mu, kde je, a on jí tvrdí, že je doma, dívá se na televizi a trochu si čte… Řetězec falešných stop a nedorozumění se začíná prodlužovat a zašmodrchávat…

  Skvěle napsaná hra sklidila po svém uvedení nadšené kritiky, které vyzdvihly např. „velké emoce a málo vět“, fakt, že „divák má permanentně falešnou stopu“ i že jde o „inteligentní psychothriller“.

  Premiéra: 3. března 2022
  Délka představení: 1,50 hod. s přestávkou

  Do 14 let nevhodné

  • Ne 20. 10.
   19. 30

  Herci

  Tým

  • Sylva Hulová

   Překlad

  • Johana Němcová

   Dramaturgie

  • Jiří N. Jelínek

   Fotografie

  Novinky

  Všechny novinky