fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Tattoo

  Igor Bauersima a Réjane Desvignes Jakub Zindulka

   

  Překlad Kateřina Vinická a Markéta Vinická / Hudba Vladimír Franz / Scéna Karel Špindler / Kostýmy Jan C. Löbl / Grafické návrhy Linda Kriegerbeck / Fotografie z představení Michal Hladík

  Premiéra 17. října 2010  /  Derniéra 14. listopadu 2011

  Délka představení  1.30 hod   / Počet repríz 16

   

  Hra není o tetování, ale o jizvách od života. Je o umění – o jeho hranicích a podobách. O lásce a zradě, sexu, osamělosti a touze po úspěchu. Co dělat, když dostanete darem vycpané tělo potetovaného přítele?

  Česká premiéra hry švýcarského autora českého původu Igora Bauersimy (* 1964 v Praze), který se proslavil především svou hrou norway.today uváděnou ve více než stovce divadel po celém světě.

  Projekt Divadelního spolku Kašpar a SPOlku DIvadelních NAdšenců Plzeň. Naším cílem je vytvořit společnou inscenaci, která by byla prezentována na obou domácích scénách – Divadle v Celetné a Divadle Dialog v Plzni.

   

  OBSAZENÍ

  Fred Tomáš Stolařík
  Lea Martina Prášilová
  Tiger Lukáš Langmajer
  Naomi Olga Ženíšková
  Alex Michal Kern

  “„Hra o umění a vztazích prošpikována originálním až provokujícím humorem navíc s báječnými herci a výbornou režií. Není co vytknout.””

  Veronika Steffanová/Studentpoint.cz

  “„Příběh Tattoo se dotýká nevyzpytatelného působení médií, kontrastu obrazu kultu hvězd a ubohosti jejich soukromí, manipulace a převracení pravdy, ke které se pozvolna dobíráme odlupováním jednotlivých slupek příběhu. A tím vším se jako červená niť táhnou úvahy nad tvorbou, smyslem a působením umění i nad obecnou otázkou, co to vlastně umění je, a kam až sahá.”   ”

  Jana Soprová/ČRo-Mozaika

  Novinky

  Všechny novinky