fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Cena vstupenek 790 Kč 

  Místa nejsou číslována. Místa jsou na sezení/stání.

  Rezervace vstupenek je možná do 18. dubna 2024. Od 19. dubna bude nákup možný jen v pokladně divadla nebo kartou on-line.

   

  Tata Bojs v Divadle v Celetné pro Nadační fond Šestý smysl – oblíbený benefiční akustický koncert, který tentokrát připadá na pondělí 22. dubna 2024, proběhne již po dvanácté.

  Jak už se stalo tradicí, kapela se na koncertě v Celetné představí v komornější podobě. Nebudou chybět nečekané interakce, tajný host, ani pro Tata Bojs typický humor.

  Dalším dobrým zvykem, který kapela stále drží, je fakt, že výtěžek ze vstupného podpoří dobrou věc. Jako již pětkrát, poputují vybrané peníze na konto Nadačního fondu Šestý smysl, který pomáhá zejména rodinám s handicapovanými dětmi, dětem z dětských domovů, v pěstounských rodinách, organizacím pečujícím o postižené atp. To vše za významné podpory skupiny Tata Bojs a jejího frontmana Milana Caise, který je čestným členem správní rady fondu.

  Koncert v Divadle v Celetné je tudíž unikátní příležitostí, jak zažít Tata Bojs trochu jinak než obvykle a společně s nimi přispět potřebným.

   

  Tata Bojs

  Novinky

  Všechny novinky