fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Cena vstupenek 590 Kč

  Místa nejsou číslována. Místa jsou na sezení/stání.

  Vzhledem k současné situaci bude probíhat stream koncertu.

  Vzkaz od TATA BOJS

   

  Květen, Tata Bojs a Divadlo v Celetné – to už je lety prověřená a osvědčená kombinace. Fanoušci Tatáčů se na ni mohou těšit i letos. Oblíbený benefiční akustický koncert, který tentokrát připadá na středu 13. května, proběhne již po desáté.

  Jak už se stalo tradicí, kapela se na koncertě v Celetné představí v komornější, akustické podobě a jistě tak nebudou chybět nečekané interakce ani pro Tata Bojs typický humor. Samozřejmostí je rovněž speciální host, jehož jméno bude teprve odtajněno.

  Co je však už teď jisté, je fakt, že výtěžek ze vstupného podpoří dobrou věc. Stejně jako v předchozích třech letech poputují vybrané peníze na konto Nadačního fondu Šestý smysl, který pomáhá zejména rodinám s handicapovanými dětmi, dětem z dětských domovů, v pěstounských rodinách, organizacím pečujícím o postižené atp. To vše za významné podpory skupiny Tata Bojs a jejího frontmana Milana Caise, který je čestným členem správní rady fondu. Koncert v Divadle v Celetné je tak unikátní příležitostí, jak zažít Tata Bojs trochu jinak než obvykle a společně s nimi přispět potřebným.

  Tata Bojs

  Novinky

  Všechny novinky