fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Cena vstupenek 590 Kč (do 19. ledna 2023) / 650 Kč (od 20. ledna 2023)

  Místa nejsou číslována. Místa jsou na sezení/stání.

  Rezervace vstupenek je možná do 24. dubna 2023. Od 25. dubna bude nákup možný jen v pokladně divadla nebo kartou on-line.

   

  Jaro, Tata Bojs a Divadlo v Celetné – to už je lety prověřená a osvědčená kombinace. Fanoušci Tatáčů se na ni po delší přestávce mohou opět těšit. Oblíbený benefiční akustický koncert, který tentokrát připadá na pátek 28. dubna 2023, proběhne již po jedenácté.

  Jak už se stalo tradicí, kapela se na koncertě v Celetné představí v komornější podobě, tentokrát i v obměněné sestavě. Nebudou ale chybět nečekané interakce ani pro Tata Bojs typický humor.

  Dalším dobrým zvykem, který kapela stále drží, je fakt, že výtěžek ze vstupného podpoří dobrou věc. Jako již čtyřikrát, poputují vybrané peníze na konto Nadačního fondu Šestý smysl, který pomáhá zejména rodinám s handicapovanými dětmi, dětem z dětských domovů, v pěstounských rodinách, organizacím pečujícím o postižené atp. To vše za významné podpory skupiny Tata Bojs a jejího frontmana Milana Caise, který je čestným členem správní rady fondu. Koncert v Divadle v Celetné je tudíž unikátní příležitostí, jak zažít Tata Bojs trochu jinak než obvykle a společně s nimi přispět potřebným.

  Tata Bojs

  Novinky

  Všechny novinky