Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Tata Bojs pro Šestý smysl

  Cena vstupenek 530 Kč

  Místa nejsou číslována. Místa jsou na sezení/stání.

  Květen / <http://www.tatabojs.cz/> Tata Bojs / Divadlo v Celetné – to už je lety prověřená a osvědčená kombinace. Fanoušci Tatáčů se na ni mohou těšit i v roce, kdy kapela oslaví své třicáté narozeniny. Oblíbený benefiční akustický koncert, který tentokrát připadá na úterý 15. května, proběhne již po deváté. Počtvrté to bude pod patronátem Nadačního fondu Šestý smysl.

  Jak už se stalo tradicí, kapela se na koncertě v Celetné představí v komornější, akustické podobě a jistě tak nebudou chybět nečekané interakce ani pro Tata Bojs typický humor. Samozřejmostí je rovněž speciální host, jehož jméno bude teprve odtajněno.

  Co je však už teď jisté, je fakt, že výtěžek ze vstupného podpoří dobrou věc. Stejně jako v předchozích třech letech poputují vybrané peníze na konto Nadačního fondu Šestý smysl, který již šest let aktivně pomáhá zejména rodinám s handicapovanými dětmi, dětem z dětských domovů, v pěstounských rodinách, organizacím pečujícím o postižené atp.

  To vše za významné podpory skupiny Tata Bojs a jejího frontmana Milana Caise, který je čestným členem správní rady fondu. Koncert v Divadle v Celetné je tak unikátní příležitostí, jak zažít Tata Bojs trochu jinak než obvykle a společně s nimi přispět potřebným.

  Novinky

  Všechny novinky