fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  SEZNAMKA / ZOZNAMKA aneb Proč ještě nemám svého Milana?

  Cena vstupenek 350 Kč / 315 Kč

  Ivan Predmerský

  Paní Erika, odbornice na všechno, se vrhla na novou podnikatelskou aktivitu. Se šarmantním záchranářem panem Milanem vás vezmou na sedmidenní „poznávací“ zájezd do Bulharska, během kterého vás naučí, jak si najít nového partnera anebo prověřit toho stávajícího.

  Seznamka / Zoznamka je zážitková show pro všechny pohlaví a věkové kategorie, interaktivní happening dvou skvělých herců, komiků a bavičů. Hra s mužsko-ženským principem vtáhne chtíc-nechtíc do děje i diváky. Hravá show se odehrává na „poznávacím“ zájezdu v Bulharsku. Účastníci zájezdu, teda diváci se ocitají na pláži, v restauraci, v nočním baru, všude tam, kde může přeletět pověstná jiskra. Musí však zafungovat i chemie a třeba být připravení i na bouřku, přesně jako ve vztazích. Oľga Belešová a Roman Pomajbo jsou skvělí improvizátoři, co ve spolupráci s publikem do představení vnáší vzrušující překvapení a odvázanou zábavu.

  Paní Erika je odbornice na všechno. Je úspěšná, krásná, vdaná. Proto se rozhodla pomáhat lidem, kteří to mají horší než ona. Tentokrát bude pomáhat těm, co ještě nemají svého Milana. „Protože každý má svého Milana, i když někteří ještě ne.“

  Pan Milan je záchranář tělem i duší, muž do každého počasí, milovník žen a dobrého jídla. V jeho přítomnosti se žádná žena necítí smutná a opuštěná. Bývalý kulturní referent v rekreačních zařízeních si i dnes umí poradit v každé situaci. Za vzhledem sportovce je ukrytá duše romantika.

   

  Hrají: Oľga Belešová a Roman Pomajbo

  Účastníci zájazdu: diváci

   

  Česká premiéra

  Hrajeme: Česko – slovensky

  Délka představení: 90 minut + přestávka

  Novinky

  Všechny novinky