fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  PROKLETÍ RODU BASKERVILLŮ aneb Pozor, zlý pes!

  Hraje Ty-já-tr NAČERNO

  Cena vstupenek 150 Kč / 80 Kč

   


  Na blatech se stmívá a středověká legenda o krvelačném psisku znovu ožívá. Sherlock Holmes a dr. Watson znovu vyrážejí do akce, aby pomohli osvětlit záhadnou smrt sira Charlese Baskervilla.

  Co když se ale známý příběh odehrál jinak, než ho známe? Hrál Sherlock Holmes na housle? A jakou roli sehrál při vyšetřování případu? V bláznivé komedii zjistíte, že je třeba dávat pozor na víc než na zlého psa.

   

  TY-JÁ-TR NAČERNO (Divadlo RADAR) /   Soubor Načerno má za sebou několik úspěšných inscenací (Stráže, stráže!, Tři mušketýři, Fyzikové, Antigona, Těžká Barbora a další), z nichž jedna reprezentovala amatérskou divadelní tvorbu i na mezinárodním festivalu Jiráskův Hronov v roce 2012. Soubor má stálé působiště v divadle Radar, kde si našel i své publikum. V současné době má na repertoáru tři inscenace: Tři mušketýři, Fyzikové a Prokletí rodu Baskervillů aneb pozor, zlý pes!. Hry, které soubor uvádí, jsou reprízovány několik let a spoluvytváří program divadla Radar.

   

   

   

   

  ————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky