fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  LIVESTREAM S MILENOU STEINMASSLOVOU A ING. RADIMEM ŠENKEM – ze záznamu

  LIVESTREAM S MILENOU STEINMASSLOVOU A ING. RADIMEM ŠENKEM – ze záznamu

  Akce je zdarma.

  Dobrovolné vstupné na podporu divadla: 100 Kč (zvolte v košíku pod slevou) a 500 Kč

  Ekonomie je všude kolem nás. A tak máme plno otázek. Budu se ptát pana Ing. Šenka, krizového manažera. Těším se na Vás.

  Milena Steinmasslová

  Radim Šenk

  Jako ekonom a krizový manažer od r. 2007 řídí společně s vlastníky restrukturalizace firem, ať již v období krizových stavů nebo např. pro připravované akvizice/nákupy podniků. Vystudoval Stavební a následně Podnikatelskou fakultu VUT v Brně, MBA studium na University of New York v Praze. V poslední době navštěvoval Harvard Business School v Bostonu, kde absolvoval program zaměřený na plánování, exekutivu a strategii ve zdravotnictví nebo ve Francii v INSEAD, program na inovace ve zdravotnictví. Kariéru zahájil v oddělení auditu a poradenství v PricewaterhouseCoopers, následovaly pozice v top managementu mezinárodních firem v oblasti stavebnictví, služeb a systémových integrací. V posledních 9 letech zastával např. pozici náměstka ředitele v Ústřední vojenské nemocnici. Je ženatý a má 2 děti. Ve volném čase rád cestuje, zajímá se o architekturu a hraje rekreačně lední hokej.

   

  Živý přenos na Facebooku Divadla v Celetné v úterý 19. května od 20 hodin.

  Vysílání je zdarma. Můžete si zakoupit dobrovolnou vstupenku v hodnotě 100 Kč a 500 Kč a tím podpořit Divadlo v Celetné. Budete-li mít zájem, dobrovolnou vstupenku Vám odečteme z nákupu vstupenek na představení v roce 2020.

  Akce již proběhla. Záznam na:

  https://www.facebook.com/divadlovceletne/videos/1027742177622436/

  Čas: 20.00 – 21.00 hod.

  Aby se daly prodávat dobrovolné vstupenky i zpětně, protáhli jsme zahájení akce v rezervačním systému i na webových stránkách do 20. května 2020.

  Novinky

  Všechny novinky