fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  KAŠPAR NA ČEKANÉ (host Eliška Mesfin Boušková – livestream) – záznam

  KAŠPAR NA ČEKANÉ (host Eliška Mesfin Boušková – livestream) – záznam

  Akce je zdarma.

  Dobrovolné vstupné na podporu divadla: 100 Kč (zvolte v košíku pod slevou) a 500 Kč

  Čekaná je jedním ze způsobů lovu zvěře, my míříme výhradně do vlastních řad a LOVÍME UVNITŘ SOUBORU. Zároveň ale v současné době, která není divadlu, jakožto živému umění, nakloněna, LOVÍME DIVÁKY, kterým se stýská. Po jarním boomu streamů, kdy streamovali skutečně všichni, kdo měli připojení k internetu, a streamovali co se dalo, není podzimní kadence zdaleka tak velká. I my jsme si dávali načas, doufali jsme, že uzavření divadel třeba nebude mít dlouhého trvání a nechtěli jsme kopírovat jarní streamování, ale…

  V úterý 1. prosince byla hostem Martiny Prášilové Eliška Mesfin Boušková, se kterou si povídaly na téma Cestování a odpovídaly na Vaše dotazy. Součástí večera byla také videa v rámci rubrik: Top zážitek, Receptář, Napráskám se a Miloslav Tichý se Štěpánem Coufalem.

  Akce již proběhla. Záznam na:
  https://www.facebook.com/91134209904/videos/1317310325269933

  Vysílání je zdarma. Můžete si zakoupit dobrovolnou vstupenku v hodnotě 100 Kč a 500 Kč a tím podpořit Divadlo v Celetné. Budete-li mít zájem, dobrovolnou vstupenku Vám odečteme z nákupu vstupenek na představení v roce 2021.

  Aby se daly prodávat dobrovolné vstupenky i zpětně, protáhli jsme zahájení akce v rezervačním systému i na webových stránkách do 2. prosince.

  Herci

  Novinky

  Všechny novinky