fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  HARD PROBLEM / OBTÍŽNÝ PROBLÉM

  Tom Stoppard

  Překlad Jitka Sloupová / Režie Šimon Dominik / Dramaturgie Ondřej Novák / Scéna Karel Čapek / Výprava Petra Krčmářová

  Cena vstupenek 150 Kč / 100 Kč

   

   

  Česká premiéra nejnovější hry Toma Stopparda v podobě scénické skici a v limitovaném počtu tří představení.

  Mladá vědkyně Hilary se trápí otázkou, stojící v průsečíku psychologie a biologie – pokud neexistuje nic než hmota, co je potom vědomí? Blíží se snad den, kdy rezonance zodpoví všechny otázky, s nimiž může psychologie přijít? Nebo je něco, co přesahuje optiku mikroskopu?

  Tom Stoppard (Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi) se po téměř deseti letech vrací k divadlu ve špičkové formě a využívá vědu jako jedinečné východisko pro příběh, jímž na půdorysu komediálního dramatu a s  typicky vtipnými dialogy klade zcela základní otázky, pátrající po smyslu naší dnešní civilizace.

   

  Hrají     Barbora Vyskočilová, Eliška Jansová, Marie Jansová, Barbara Lukešová, Hanuš Bor, Ondřej Novák, Václav Rašilov, Zdeněk Velen

   

   

   

   

   

  ————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky