Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  ČELISTI RELOADED

  Scénář, režie Radek Beran / Výprava Buchty a loutky / Hudba Tomáš Procházka /
  Hrají Zuzana Bruknerová, Marek Bečka, Vít Brukner, Lukáš Valiska

  Délka představení 1.30 hod s přestávkou
  Cena vstupenek 180 Kč / beze slevy

   

   

  Třetí inscenace čtyřdílného cyklu inspirovaného americkými kvalitními filmy. /Psycho Reloaded, Barbarella Reloaded, Moucha Reloaded/

  Film ze sedmdesátých let minulého století o rozzlobené rybě, která loví nevinné plavce v nejmenovaném letovisku, dokud je snad všechny nepožere, viděl ve své době možná každý.

  Steven Spielberg je zárukou poctivé filmařiny a jemného nadhledu. Buchty a loutky jsou zase zárukou poctivé loutkařiny a někdy i nejemného nadhledu, a právě tento nadhled je klíčem k Čelistem reloaded. A to je důvod k tomu, aby tuto inscenaci viděl ve své době možná každý.

  Udělena cena za herecký výkon Marku Bečkovi na festivalu Skupova Plzeň 2012!

   

   

   

   

   

  ————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky