fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Buenos Aires, vystupte!

  Buenos Aires, vystupte!

  Cena vstupenky 380 Kč / bez slevy

   

  Marianna Arzumanova

  Autorská prvotina, zakladatelky divadla Marianny Arzumanové, která rychle odstartovala úspěch souboru, pojednává o životních příbězích lidí, kteří v letech 1900–1946 emigrovali do Argentiny.

  Pomocí krátkých neverbálních etud protkaných hořkým humorem nahlédnete do životních situací Evropanů v první polovině 20. století, kteří v době ekonomických krizí, světových válek, politických převratů, pronásledování nebo ztracených lásek zatoužili udělat ve svém životě změnu k lepšímu. Vydali se hledat svobodu, možná ze stejných pohnutek, které by k tomu vedly i nás.

  Příběhy silných a odvážných lidí, kteří dokázali ze dne na den změnit svůj život, všechno zanechat a podstoupit dlouhou cestu lodí s nejasným koncem. Tato skupina lidí dala základy tomu, co dnes známe pod názvem Argentinské Tango. A právě těmto lidem věnujeme naší hru. Zveme vás ke krátké cestě napříč dějinami, kulturami a národnostmi!

  Hrají: Marianna Arzumanova, Jaroslav Tůma, Štefan Radačovský, Dana Obermajerová, Veronika Wunsch, Pavlo Maykut, Jiří Valeš, Hanka Pitínová / Johana Kyselková / Alisa Reznikova, Tereza Slánská, Petr Studený, Kateryna Mazuryk

   

  Délka představení 60 minut, představení je bez přestávky
  Premiéra 18. října 2013

  Více informací

   

  • So 10. 2.
   19. 30

  Novinky

  Všechny novinky