fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Mauglí – pohádka pro děti z Ukrajiny – 12. března od 10.30 hod. v Divadle v Celetné

  Ve spolupráci s Divadlem U staré herečky jsme se rozhodli přidat do programu letošního festivalu loutek pohádku Mauglí, která je beze slov a tedy jazykově bezbariérová. Rádi bychom na představení pozvali ukrajinské rodiny s dětmi, které za současné situace našly v České republice domov. Rádi bychom jim alespoň na chvilku nechali zapomenout na jejich těžkou situaci. Vstupné je samozřejmě zdarma. Čeká je i malé občerstvení v kavárně divadla.

  Za případné sdílení děkujeme!

  Na motivy Knih džunglí Rudyarda Kiplinga. Inscenace, ve které je místo slov akce. Mauglí – to je indická džungle, divoké šelmy, zákeřní plazi, ztracené dítě a jedna housenka…

  Mauglí se ocitne uprostřed džungle plné nástrah a nebezpečí. Co si dítě, které ani pořádně nemluví, má počít ve světě vlků, hadů, tygrů a jiných obrovských zvířat, s nimiž si i dospělý poradí jen stěží. Dokáže uprostřed divočiny přežít malý kluk? Jenže příroda je mnohem pestřejší a zajímavější, než se nám na první pohled zdá! Příběh o odvaze a přátelství se neobejde bez napětí a trochu nebezpečí, ale určitě se obejde bez zbytečných slov.

  Vstupenky je možné si rezervovat na e-mailu propagace@divadlovceletne.cz nebo na telefonním čísle +420 722 104 477.

  Novinky

  Všechny novinky