Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  KAŠPAROVA SLÁVA VÁNOČNÍ, TANCOVAČKA, SILVESTR… vánoce jsou za dveřmi!

  KAŠPAROVA SLÁVA VÁNOČNÍ

  … a je to tady. Znovu vybalíme klávesy, kytary, bubny a píšťaly, z půdy staháme kulisy i papundeklová zvířátka do betlému a vyprášíme hromadu peřin a polštářů – to aby se při koulování neprášilo. Naleštíme rampouchy, promažeme kolečka u saní a jedem… Sláva!  Děti z Bullerbynu, Kubula a Kuba Kubikula, Erbenův Štědrý den a Rakovnická vánoční hra. Při odpoledních představeních Bambini di Kašpar, kašpaří dětské studio jako ovečky…

  TANCOVAČKA A SILVESTR OD PRVNÍ VTEŘINY
  A po roce opět chystáme Tancovačku i oslavu Silvestra!  Tancovačka je v neděli 1. prosince, Silvestra slavíme už 30. prosince –  to abychom nepropásli první vteřiny posledního dne. Lístky prodáváme ve třech cenových relacích – do kotle, do hledištěa VIP řadu. A slibujeme Kašpary za mikrofony, skvělou kapelu James Band a pořádný taneční parket. A dobře vychlazené šampaňské!  

   

  PREMIÉRY V PROSINCI

  Bluff
  „V prosinci 1982 měla v brněnském Divadle na provázku premiéru inscenace Bluff, kterou podle scénáře B. Hybnera zrežíroval P. Scherhaufer s velmi variabilním obsazením – roli hlavního hrdiny zkoušelo devět herců – inscenací tak byla celá řada –  každá alternace měla jiný průběh a pointu.

  V Kašparu bude mít Bluff obsazení jedno (V hlavní roli M. Ruml), ale ideou je, že každé představení bude i tak co do pointy jiné. Z Hybnerova scénáře přejímáme základní situace a ráz hodně černé grotesky. Těšit se můžete na představení, při kterém vám bude smíchem běhat mráz po zádech.“ (režisér Karel Král)

  Andělé mezi námi – nová inscenace Masopustu
  Autor hry František Langer nás uvádí do světa, kam jsou z nebe posíláni andělé, aby v lidské podobě, se všemi nedostatky lidského těla a duše, navraceli svět do rovnováhy. Režisérem představení je Jan Frič, jeden z nepřehlédnutelných režisérů nastupující generace.

   

  LÍSTEK JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

  V prodeji jsou dárkové poukazy spolku Kašpar – poukaz na dvě vstupenky na představení spolku Kašpar dle vlastního výběru /cena 650,- Kč nebo 430,- Kč se studentskou slevou, platnost do 31.8.2014/

  Jako každým rokem je navíc možné zakoupit vstupenky na lednová představení spolku Kašpar se slevou 20% – tato sleva platí při zakoupení vstupenek do 23. prosince.

   

   

  Krásný čas vánoční, hodně zdraví a trochu štěstí v novém roce !

   

  Novinky

  Všechny novinky