fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Marcela Holubcová

  Marcela Holubcová

  Webové stránky Marcely Holubcové

  Pochází z Rožnova pod Radhoštěm, vystudovala SEŚ ve Valašském Meziříčí. Začínala v Divadle „M“ v Českých Budějovicích v roce 1993 o dva roky později přestoupila do Klicperova divadla v Hradci Králové, kde setrvala 13. sezón.

  Nyní je na volné noze a hostuje v Divadle v Celetné, v Národním divadle, na Nové scéně a v divadle Letí. Spolupracuje také s Letními shakespearovskými slavnostmi.

  Divadelní role / Miláček Ornifle (2007, režie Ondřej Spišák), Kabaret Letí ( režie Marián Amsler), Mefisto (2008, režie Petr Štindl), Au-pairky (2009, režie Marián Amsler), Domeček pro buzničky ( režie Daniel Špinar), Don Juan v Soho ( režie Filip Nuckolls), Žebrácká opera ( režie Ivan Rajmont), Poslední oheň (2010, režie Viktorie Čermáková), Komunismus ( režie Filip Nuckolls), Terminus (2011, režie Martina Schlegelová), Smíšené dvouhry ( režie Jakub Špalek), Plantáž (2012, režie Martina Schlegelová), Hrbáč ( režie Filip Nuckolls)

  Filmové role / Jak ukrást Dagmaru (2000), Rok ďábla (2002), Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005), Vratné lahve (2007), 3+1 s Miroslavem Donutilem (2006), Poslední z Aporveru, Bobule, Rytmus v patách

  Seriály / Ordinace v růžové zahradě, Comeback, Dokonalý svět, Kriminálka Anděl, Helena, Doktoři z Počátků, Policie Modrava

   

  Marcelu Holubcovou můžete vidět v představení Kašparu Smíšené dvouhry.

  Hraje v

  Novinky

  Všechny novinky