fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Ivo Novák

  Ivo Novák

  Narodil se v roce 1967 v Ostravě. Po gymnáziu absolvoval obor herectví na pražské DAMU. V roce 1989 nastoupil do Divadla Pod Palmovkou a o dva roky později do Středočeského divadla. Od roku 1994 do současnosti je „na volné noze“. Hostoval v divadlech Bez zábradlí, Ta Fantastika, Divadlo Radoslava Brzobohatého, Karlín atp.

  Před kamerou pracoval pro tuzemské i zahraniční produkce (Např: Náhrdelník, Místo nahoře, Zdivočelá země, Sametoví vrazi, Policie Modrava, Doktoři z Počátků, České století – Velké bourání TGM, Fatherland, Dune, Children of Dune, Napoleon, Doctor Zhivago, Bídníci, Martin Luther, Ilusionist, Young Hannibal, Mission Impossible 4, Borgia, Serena atd.

  Přibližně od roku 1993 se věnuje dabingu, kde se podílel na stovkách filmů a seriálů. Nadaboval a nazpíval např. Žabáka Kermita v celovečerním filmu Mupeti (2011).

  Už v prvním ročníku na DAMU se stal kytaristou hudební skupiny Báry Hrzánové Condurango, ve které hraje dodnes. Věnuje se také výuce hry na kytaru a příležitostnému skládání scénické hudby.

  Hraje v

  Novinky

  Všechny novinky