Divadlo v Celetné Toggle

Fragmenty milostných obrazů

Spitfire Company

 

Koncept, režie, scénografie Petr Boháč, Miřenka Čechová / Dramaturgie Dominika Špalková / Hudba Eliška Cílková / Zpěv Alice Bauer / Kostýmy Miřenka Čechová / Light design Martin Špetlík / Zvuk Miroslav Hvizdoš / Stage manager Jindřich Fejfar / Produkce Barbora Repická, Tereza Havlíčková (zahr.)/ Produkční koordinace Ludmila Vacková

Producent Bezhlaví z.s./Spitfire Company, Divadlo Drak a Mezinárodní institut figurálního divadla / Koprodukce Palác Akropolis (Art Frame s.r.o.) / Partneři Johan Centrum / Moving Station, Švestkový dvůr / Malovice

 

Cena vstupenek 200 Kč / 150 Kč

 

Obrazy umožňující žít to, po čem toužíme i z čeho povědomě máme strach. Vítejte na výtvarné vernisáži i taneční inscenaci komponované v jediném večeru.

V návaznosti na poslední produkce se Petr Boháč a Miřenka Čechová opět pokoušejí proniknout do hlubin vizuality tvořící síť našich snů i každodenní skutečnosti. Pozoruhodná umělecká inkluze zahrnuje originální díla soudobé výtvarné scény, tanec, hudbu i divadelní akci. Diváci se stávají součástí tvorby vernisáže šestnácti výtvarných umělců, jejichž díla tvoří krajinu tanečního divadla a inspiraci pro něj.

Tanečně divadelní inscenace prolnutou do tématické výstavy tvoří: kurátoři a performeři Miřenka Čechová a Petr Boháč, skladatelka Eliška Cílková, tanečníci Inga Mykshina a Roman Zotov, zpěvačka Alice Bauer, dramaturgyně Dominika Špalková a umělecké objekty výtvarníků Pauliny Skavové, Kláry Jirkové, Michala Pěchoučka, Jana Mika, Jakuba Tauše, Jana Zdvořáka, Pavla Příkaského, Takaa Kanemachi, Terezy Fišerové, Mariany Jůdové, Evy Chudomelové, Zuzany Šrámkové a Lukáše Houdka.

 

Performeři Roman Zotov, Inga Mikshina, Petr Boháč, Miřenka Čechová, Eliška Cílková, Alice Bauer

 

 

————

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

 

 

 

 

Cena vstupenek 250 Kč / 150 Kč

 

 

Novinky

Všechny novinky