Cabeza

Termíny představení

 
Rezervace vstupenek
 
Daniel Abreu

 

Choreografie a interpretace Daniel Abreu / Asistent režie Igor Calonge / Hudba Christian Fennesz / Světelný design Irene Cantero / Osvětlovač David Benito / Scéna Dácil González, Igor Calonge, Irene Cantero a Daniel Abreu / Fotografie Jesús Robisco a Capricolor / Spolupráce The Graner (Barcelona) a The Centro de Danza Canal (Madrid)

Premiéra: 3. listopadu 2012 v Mercat de les Flors, Barcelona

 

Cena vstupenek 250 Kč / 150 Kč

 

Toto dílo vzniklo z konceptu konstrukce-destrukce. Místo pro začátek, stejně jako konec; místo identity jako přítomnost a forma věcí, nebo jednoduše úplný opak. Vychází to z pukliny, divná krajina vyprovokovaná výbuchem, který nás zastavuje a nutí nás pozorovat náš mozek zvenčí.

Dílo uvažuje nad fantaziemi a realitami proudu silné energie, kde logika nedává smysl a kde sledovat svět, abychom viděli, jak se pohybuje se nakonec stane uceleným postojem.

Ze světa symbolů, který je chvílemi agresivní a v mnoha jiných chvílích krásný, až téměř náboženský. Fyzikalita je motiv, a spolu s předešlými lety, které byly tak proměnlivé, vedla k tomu, co dnes vyjadřuji z prázdnoty; co rychlost těla vyžaduje a je schopná vyjádřit.

 

Společnost Daniel Abreu byla vytvořena v roce 2004 a od té doby představila více než 40 choreografických děl.

Daniel Abreu, režisér a tvůrce těchto prací, získal mnoho ocěnění a získal si uznaní, které mu umožnilo zařadit se do programu mnoha různých národních a mezinárodních divadel a festivalů.

Představení tohoto souboru se podobají cestám, malbám a obrazům v akci. Některé z produkcí jsou napůl mezi tancem a akcí. Daniel Abreu získal Španělské Národní Ocenění za Tanec v Kreativní kategorii v roce 2014.

 

Videoukázka: https://vimeo.com/75701591

 

 

 

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!! 

Rezervace vstupenek

 

Kontaktní údaje

 

Představení

 

Platba

 
100+11 = ?

pole označená (*) jsou povinná

 

Program představení

ZABÍT DRAKA

19:30 | Divadlo Marianny Arzumanové DNES

TOO CLOSE TO THE SUN

19:30 | Teatr Novogo Fronta ST 27.9.

KONCERT – JAREK NOHAVICA

20:00 | | VYPRODÁNO ČT 28.9.

Žiju, aby žili

19:30 | Společnost Dr. Krásy PÁ 29.9.

MIKULÁŠOVY PRÁZDNINY

15:00 | Kašpar NE 1.10.

RŮŽE PRO ALGERNON

10:30 | Kašpar PO 2.10.
plánovaná představení

Newsletter
100+11 = ?

Kontakty

Adresa:
Celetná 17
110 00 Praha 1

Tel.:
Mobil:
E-mail:
222 326 843
608 327 107

všechny kontakty

 


facebook