Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  SILVESTROVSKÁ TANCOVAČKA aneb do nového roku s písní na rtech!

  Nechce se vám na Silvestra sedět doma u televize, hory vám nic neříkají a restauračních zařízení, barů a hospod máte za celý rok také dost? Přijďte oslavit Silvestr do divadla! Divadelní spolek Kašpar si na svou historicky první oslavu Silvestra přichystal pro sebe a své diváky TANCOVAČKU s podtitulem SILVESTR OD PRVNÍ VTEŘINY.

  Letos již potřetí slaví divadelní spolek Kašpar Silvestr!!!  TANCOVAČKA – SILVESTR OD PRVNÍ VTEŘINY se stala tradicí, za což děkujeme našim divákům a zároveň tanečníkům!

  V průběhu tohoto slavnostního večera zazní již tradičně písně světové i české pop music.

  Oslava začíná opět 30. prosince, to aby se nepropásly první vteřiny posledního dne letošního roku. A podle toho, co k oslavě říká principál spolku Kašpar, Jakub Špalek, se určitě bude na co těšit: A je to tady – konečně chystáme oslavu Silvestra! Po skvělých zážitcích na Plesu v Kašpaře i Tancovačkách jsme se odhodlali k zábavě největší. Kašpaři za mikrofony, kapela James Band, pořádný taneční parket a dobře vychlazené šampaňské!

  Na speciálně upravené jeviště Divadla v Celetné se postaví kromě již zmiňované královohradecké kapely JAMES BAND (a že je to kapela pořádná – včetně dechové sekce) také členové spolku Kašpar s písněmi pečlivě zváženými a vybranými. Těšit se můžete na světové hudební hity, duety i českou pop music… no prostě… Ivan Hlas, Sting, Zagorová – Hložek – Kotvald, Tom Jones,
Richard Müller, Tina Turner, Václav Neckář, Marta Kubišová, Buty, Eva Pilarová, Waldemar Matuška, Petr Spálený, Miro Žbirka a další a další…. A možná přijde i Karel Gott?!

  To vše zazní v originálním podání členů spolku Kašpar – Martina Hofmanna, Jitky Nerudové, Petra Lněničky,  Evy Elsnerové, Jakuba Špalka, Elišky M. Bouškové, Jana Meduny, Jitky Čvančarové, Jana Zadražila, Petry Špalkové, Lukáše Jůzy, Lucie Palonciové, Aleše Petráše a dalších. A k pořádné tancovačce patří samozřejmě tanec, tanec, tanec… parket bude velkolepý, již několikrát prověřený, takže o místo k tanci nebude nouze.

  Přijďte oslavit konec letošního roku s vašimi oblíbenými herci, kolegy a kamarády!

  P.S. Konfety s sebou!

   

  Úterý 30. prosince 2014 od 20:00 v Divadle v Celetné.

  Vstupenky je možno zakoupit v pokladně Divadla v Celetné.

  Novinky

  Všechny novinky