fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Prostě žába – pohádka pro děti z Ukrajiny – 21. května od 15.00 hod. v Divadle v Celetné

  Ve spolupráci s Divadlem U staré herečky jsme se rozhodli přidat do programu pohádku Prostě žába, která je beze slov a tedy jazykově bezbariérová. Rádi bychom na představení pozvali ukrajinské rodiny s dětmi, které za současné situace našly v České republice domov. Rádi bychom jim alespoň na chvilku nechali zapomenout na jejich těžkou situaci. Vstupné je samozřejmě zdarma. Čeká je i malé občerstvení v kavárně divadla.

  Za případné sdílení děkujeme!

  Vzrušující pouť ze stádia do stádia plná proměn, nástrah a humoru.

  Jeden nikdy neví, co ho čeká na cestě životem … Vypadá to jako série docela vtipných situací, ale když je člověk jednou žába, nemůže si být nikdy jistý, kdo po něm zase půjde.

  V přírodě na něj číhá příšera s ostrým červeným zobákem, ve městě zase dusající holiny a továrna na zpracování žabích stehýnek. V kůži takové žáby by prostě člověk nikdy nechtěl být. Dokud si ovšem neuvědomí, že jednoho dne může někdo přijít a políbit ho …

  Čím vším může projít chudák žába, než konečně dojde ke štěstí? Bez zbytečných slov, za radostného kvákání – situační komedie z českých vodstev, hájů i měst.

  Vstupenky je možné si rezervovat na e-mailu propagace@divadlovceletne.cz nebo na telefonním čísle +420 722 104 477.

  Novinky

  Všechny novinky