fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  TŘI U STOLU – Norbi Kovács, Ioannis Asarlidis a Ilona Svobodová – záznam

  TŘI U STOLU – Norbi Kovács, Ioannis Asarlidis a Ilona Svobodová – záznam

  Akce je zdarma.

  Dobrovolné vstupné na podporu divadla: 100 Kč (zvolte v košíku pod slevou) a 500 Kč

  Jeden moderátor a dva hosté vybraní tak, aby si navzájem kladli otázky a nacházeli překvapivé odpovědi.

  Norbi Kovács je náš nejúžasnější kytarista a Ioannis Asarlidis je majitel a šéfkuchař řecké restaurace Kavala. Oba mám moc ráda, narodili se mimo naší republiku, komplikovaně studovali a ve svých oborech hodně dosáhli. Zajímá mě, jak to bylo složité. Všichni tři máme rádi sluníčko, jídlo, hudbu, víno, tak doufám, že povídání bude (v tomto marazmu) aspoň trochu optimistické a potěší vás.“  Ilona Svobodová

  Norbi hraje s Ivanem Hlasem, Olinem Nejezchlebem, Etc i sólově. Je skladatel, pedagog, ale především skvělý kytarista. Narodil se v maďarsky mluvící rodině.

  Ioannis je Řek, vystudoval VŠE a 2 roky historii na Karlově univerzitě, je velmi úspěšný a oblíbený šéfkuchař, ale také úspěšně hraje na buzuki.

  Akce již proběhla. Záznam na:

  https://www.facebook.com/91134209904/videos/1133396487122193

  Vysílání je zdarma. Můžete si zakoupit dobrovolnou vstupenku v hodnotě 100 Kč a 500 Kč a tím podpořit Divadlo v Celetné. Budete-li mít zájem, dobrovolnou vstupenku Vám odečteme z nákupu vstupenek na představení v roce 2021.

  Aby se daly prodávat dobrovolné vstupenky i zpětně, protáhli jsme zahájení akce v rezervačním systému i na webových stránkách do 27. února.

  Herci

  Novinky

  Všechny novinky