Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  STRACH OFF

  Koncept a režie Kateřina Janečková / Interaktivní projekce Ondřej Ševčík – Primal Ritual / Light design Stanislav Halbštát / Hudba Anna Myschkin, Petr Fašianok / Grafika Radim Jíra, Jiří Pěkný / Foto Matěj Konečný

  Délka představení 1.10 hod
  Cena vstupenek 180 Kč / 120 Kč

   

   

  Představivost má moc měnit realitu až tak, že se vám vymyšlené věci zdají skutečné, že stačí malý detail a už vidíte cestu, a že to, co máte před očima, možná vůbec neexistuje.

  A   Absolutně nepřípustná
  N   Nerozbitná
  N   Nic
  A   A bez kytek

  Poetická hra, která propojuje mluvené slovo s fyzickým divadlem a interaktivní projekcí. Představení je inspirované francouzskou divadelní hrou Děvče bez nikoho od Carine Lacroix. Vzniklo na základě závěrečné bakalářské práce Kateřiny Janečkové při studiu na HAMU.

  Hrají      Kateřina Janečková a Irena Kristeková


  PO PŘEDSTAVENÍ  7. ÚNORA 2016 NÁSLEDUJE KONCERT V KAVÁRNĚ VE FOYERU DIVADLA
  – Mindžapúr schone bande nur zur improvizacion !

  kontrabas – Martin Laštovka, bicí – Dan Hubáček, kytara – Petr Turek, zpěv – Ellisa Mesfin

  Multikulturní, multižánrová kapela z jižních Čech.  Přijďte si poslechnout jak skladby převzaté, tak i skladby vlastní – jazzochanson, groovy – některé vznikají tady a teď, jak je vidno z názvu kapely (nur zur improvizacion)….. Když se esoterik, objímač, pokladník a černá mamba dají dohromady a začnou hrát, už nechcete aby přestali!

   

   

   

   

   

  ————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky