Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  SKŘÍTEK / Buchty a loutky

  Volně na motivy knížek o skřítcích

  Režie Buchty a loutky pod vedením Marka Bečky / Výprava a loutky Tereza Komárková / Hudba Vít Brukner

  Pro děti od 3 let / Délka představení 50 min
  Cena vstupenek 100,- / 50,- pro děti do 10ti let

   

  Někde v lese, nebo na louce, možná i kousek za vesnicí, prostě tam, kde si jich nikdy žádní lidé nevšimnou, žijí skřítci. Není jich moc, ale ani málo, prostě tak akorát.

  A jedné skřítkové mamince a skřítkovému tatínkovi se zrovna narodil malý skřítek! Všichni mají radost, zvláště když zjistí, že malý skřítek, který roste jako z vody, má velké hudební nadání. Na co sáhne, to krásně hraje, zpívá si jen tak a všichni ho mají rádi, hlavně jeho kamarádka, malá skřítková slečna. Jenže… Jenže malý skřítek si myslí, že v lese, na louce, ba i kousek za vesnicí je trochu nuda a ta jeho kamarádka je taková… obyčejná. Ve světě, ve městě, tam to jistě vypadá jinak! A tak se skřítek vydá do světa a… A jak to dopadne, uvidíte v nové pohádce Buchet a loutek.

  Hrají
  Zuzana Bruknerová, Marek Bečka, Vít Brukner

  Buchty a loutky

   

  —————-

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky