Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  NOVECENTO /1900/

  Alessandro Baricco

  Režie Pavel Khek / Překlad Karina I. Havlů / Dramaturgie Lenka Smrčková / Scéna Michal Syrový / Kostýmy Michal Syrový / Hudba Jakub Šafr

  Délka představení 2.20 hod

  Cena vstupenek 295 Kč / 100 Kč

   

   

  Strhující příběh geniálního klavíristy.

  Na samotném počátku roku 1900 našel starý námořník na zaoceánském parníku v krabici od citronů nemluvně. Zřejmě jej tam nechal nějaký zoufalý cestující třetí třídy. Nalezenci začali říkat Lemon, tedy Citron.

  Citron na té obrovské lodi objevil v restauraci první třídy klavír, usedl k němu a ponořil ruce do bílých a černých tónů a rázem vznikla legenda o „Devatenáctset“. Legenda o zázračném klavíristovi.

  Jediný herec, jeden vynikající klavírista, diváci doslova na dosah ruky a společně sdílený skvělý příběh – to jsou ingredience, které činí z této inscenace zážitek, který si nesmíte nechat ujít.

  Hrají    Radim Madeja a Jakub Šafr

   

   

   

  —————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky