Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  MARIE ANTOINETTA

  David Adjmi

  Překlad Dana Hábová / Režie Šimon Dominik / Scéna Karel Čapek / Kostýmy Petra Krčmářová / Dramaturgická spolupráce Zdeněk Bartoš / Pohybová spolupráce Diana Toniková / Spolupráce na projekcích Dominik Miklušák

  Délka představení 1.25 hod, představení je bez přestávky

  Cena vstupenek 200 Kč / 160 Kč

   


  Osud jí určil, že se stane poslední královnou Francie. Byla zhýčkaná, rozmařilá, lidmi považovaná za přivandrovalou Rakušanku, žila ve zlaté kleci versaillského luxusu a pompy. Dokud tentýž osud nepřipravil ránu v podobě Revoluce. Přišla o manžela, děti, postavení, tituly a nakonec… o život.

  Moderní portrét rozporuplné ženy vykreslil mladý americký dramatik syrsko-židovského původu s groteskní nadsázkou, velkou dávkou ironie a zároveň porozumění. Spolu s ním budeme hledat odpověď na otázku: Mohla se M. A. vyhnout svému osudu a závěrečné gilotině?

   

  Hrají Pavla Janiššová, Michal Švarc, Jan Jedlinský, Vuk Čelebić, Miroslav Sabadin, Petra Štíbrová, Radmila Urbanová, Jindřich Skopec

   

   

   

   

   

  ————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky