Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  JÁ JSEM KRABAT / Geisslers Hofcomoedianten

  Režie Jakub Maksymov / Dramaturgie a režijní supervize Petr Hašek / Hudba Zdeněk Dočekal / Výprava Jitka Nejedlá / Hrají Václav Chalupa, Bartoloměj Veselý, Claudia Eftimiadisová

  Délka představení 70 minut

  Cena vstupenek 100 Kč / 50 Kč

   

   

  Čarodějná legenda ze srbské Lužice

  Na blatech za Černým Chlumcem stojí mlýn, skrčený ve sněhu, temný a výhružný jako mocné, zlé zvíře. Ale uvnitř se svítí – a kde je světlo, tam musí být i lidé!

  Tajuplný příběh upředený z legend o Krabatovi, který si nebezpečně pohrává s černou magií, hýří analogovými projekcemi a variuje lužickosrbské písně.

  Poslechnete ten cizí hlas tam uvnitř ve vás a necháte se zlákat? Mlýnské kolo zatím stojí. Mezi jedenácti havrany sedícími na tyči je totiž jedno místo volné. Krá!

   

   

   

   

  —————

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

  Novinky

  Všechny novinky