fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  DOBROVOLNÁ VSTUPENKA NA PODPORU RÁDIA KAŠPAR

  DOBROVOLNÁ VSTUPENKA NA PODPORU RÁDIA KAŠPAR

  Dobrovolné vstupné 100 Kč

  RÁDIO KAŠPAR

  Spolek Kašpar si v prostoru Divadla v Celetné postavil rozhlasové studio, ale se znovu zahájením hraní jsme ho museli přestěhovat. Jako ideální prostor se nakonec ukázalo bývalé Bytové divadlo Ferdinanda Vaňka ve Vodičkově ulici. Ano, je to tak, Rádio Kašpar má vlastní internetové vysílání!!

  Z měsíčního projektu se rádio přehouplo do půlročního a i když se situace pomalu vrací k normálu, divadla již mohou znovu hrát, konec vysílání Rádia Kašpar zatím neplánujeme. Rádio se vepsalo našim hercům-moderátorům pod kůži natolik, že z něj chceme vytvořit svébytný útvar, který bude fungovat v symbióze s hraním na všech našich scénách. A také jsme si vytyčili nemalý cíl – budeme jediným zcela kulturním rádiem, které pouští novou hudbu. V rámci Good.Worku nabízíme Zprávy z kultury, kde avizujeme akce, které nás zaujaly, část vysílání vyhrazujeme pouze nové hudbě, tedy albům a hitům které na běžných rádiích rozhodně neuslyšíte a zveme si, jak do Good.Worku, tak do odpoledního pořadu Kašpar.Host, výhradně hosty z kulturní sféry.

  Pouštíme hudbu a zveme hosty dle své chuti. Žádné zprávy o covidu, dopravě a počasí – jen dobrá muzika a zajímaví hosté. A Vaše otázky a naše odpovědi.  

  Styl a obsah každého bloku má moderátor zcela ve svých rukách. Osobitost každého z nás a chuť si hrát s novým formátem by měla být základem Rádia Kašpar.

  Moderátoři: Pavel Lagner, Honza Potměšil, Jitka Nerudová, Daniel Pivoda Ondráček, Eva Elsnerová, Honza Zadražil, Petr Halíček, Martin Hofmann, Jakub Špalek, Tereza Slámová, Ondřej Novák, Tomáš Karger, František Kreuzmann, Zdeněk Dočekal, Monika Zoubková, Milena Steinmasslová, Kristián Stolařík a Miloslav Tichý.

  Více informací naleznete na: www.radiokaspar.cz

  Vysílací schéma:

  PO – ČT 8.30 – 11.00 hod. Good.Work aneb Pěkně z kopce! (PONDĚLÍ Jan Zadražil – ÚTERÝ Ondřej Novák/Daniel Pivoda Ondráček – STŘEDA Jan Potměšil – ČTVRTEK Jakub Špalek) Obsahuje tzv. hosta na tři otázky 9.00 – 9.15 hod. a kulturní zprávy v 9.00 a 11.00 hod./ 11.00 – 13.30 hod. – Good.Work repríza

  PO, ST a ČT 14.30 – 16.00 hod. Kašpar.Host aneb Překvap mě!

  ÚT 14.30 – 16.00 hod. Slovácké divadlo Uherské Hradiště / Městské divadlo ve Zlíně

  PO – ČT 16.00 – 17.30 hod. Horácké divadlo Jihlava / Rádio sever / Divadlo NaHraně / Západočeské divadlo v Chebu

  ST, ČT 22.15 – 23.30 hod. Nočky – Mardoša / Lenka Dusilová / Petr Ostrouchov / František Kreuzmann

  PÁ – NE 06.00 – 21.00 hod. Kašpar.jukebox/ 21.00 – 06.00 hod. Kašpar.night-jukebox

  Ve volných chvílích hraje Kašpar.jukebox – herci vytvořený playlist.

  Od 21.00 do 06.00 hod. pak každý den (s výjimkou Noček) Kašpar.night-jukebox.

  Pokud se Vám vysílání našeho rádia líbí a rádi byste toto vysílání podpořili, je možné si zakoupit dobrovolnou vstupenku na provoz Rádia Kašpar. Moc děkujeme.

  Herci

  Novinky

  Všechny novinky