fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  DOBROVOLNÁ VSTUPENKA NA PODPORU RÁDIA KAŠPAR

  DOBROVOLNÁ VSTUPENKA NA PODPORU RÁDIA KAŠPAR

  Dobrovolné vstupné 100 Kč

  RÁDIO KAŠPAR

  Spolek Kašpar si v prostoru Divadla v Celetné postavil rozhlasové studio – ano, je to tak, Rádio Kašpar spustilo internetové vysílání!!

  Pouštíme hudbu a zveme hosty dle své chuti. Žádné zprávy o covidu, dopravě a počasí – jen dobrá muzika a zajímaví hosté. A Vaše otázky a naše odpovědi.  

  Styl a obsah každého bloku má moderátor zcela ve svých rukách. Osobitost každého z nás a chuť si hrát s novým formátem by měla být základem Rádia Kašpar.

  Moderátoři: Pavel Lagner, Honza Potměšil, Jitka Nerudová, Daniel Pivoda Ondráček, Eva Elsnerová, Honza Zadražil, Petr Halíček, Martin Hofmann, Jakub Špalek, Tereza Slámová, Tomáš Karger, František Kreuzmann, Zdeněk Dočekal, Monika Zoubková a Milena Steinmasslová.

  Od ledna 2021 jsme začali stylově rozlišovat dopolední a odpolední živé vysílání – dopoledne akcentujeme energickou a pozitivní hudbu, odpoledne hosta a hudební rozmanitost. Novinkou jsou Nočky (22.30 – 24.00 hod.) a víkendová dopoledne s Monikou, Františkem a Milenou.

  Víkendová odpoledne patří Činohernímu studiu Ústí, Bezručům, Západočeskému divadlu Cheb a Divadlu Na hraně.

  Více informací naleznete na: www.radiokaspar.cz

  Pokud se Vám vysílání našeho rádia líbí a rádi byste toto vysílání podpořili, je možné si zakoupit dobrovolnou vstupenku na provoz Rádia Kašpar. Moc děkujeme.

  • Ne 26. 9.
   00. 00

  Herci

  Novinky

  Všechny novinky