Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ / studio dell´arte

  Scénář a režie S. Kočvarová, S. MalinkováHrají S. Malinková a S. Kočvarová

  Pro děti od 4 let / Délka představení cca 50 min
  Cena vstupenek 120,- / 60,- Kč sleva pro děti do 10-ti let … v říjnu jako host festivalu Kašpar.start 80,- / 40,-

   

   

  Představení klasických lidových pohádek vychází z tradice rodinného divadla a z naší dávné potřeby a snahy o autentický divadelní zážitek.

  Protože co mohlo být hezčího, než když rodiče /nebo nějaký hodný strýček/   po nedělním obědě místo zapnutí televize vytáhli loutkové divadlo, počkali až se sejdou sousedovic děti a začali dětem hrát nějakou tu pohádku. Naše pohádky jsou založeny na prvcích improvizace a především na přímé spolupráci s dětmi. Dětem /a nejenom jim/ tedy nepřináší naše improvizované hraní jen známou pohádku, ale i možnost aktivně se do děje zapojit.

  Studio dell´arte

   

   

  —————-

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

   

  Novinky

  Všechny novinky