Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  DLOUHÝ, ŠIROKÝ A BYSTROZRAKÝ

  Režie Filip Jevič / Hudba Kristýna Pangrácová Franková / Hrají Justin Svoboda, Tomáš Jeřábek, Kristýna Pangrácová Franková, Magdalena Lážnovská

  Délka představení 50 min
  Cena vstupenek 100 Kč / 50 Kč pro děti do 10ti let

  PRO DĚTI OD 4 LET

   

   

  Už jste někdy něco slíbili? A vzápětí byste to nejraději vzali zpět? Máte dobré přátele? A jsou někdy tak ochotní, že byste je raději neměli? Už jste se ocitli tváří v tvář nebezpečí? A navíc proto, že jste to slíbili? Rozhodovali jste se někdy mezi touhou a strachem?

  A jak jste se rozhodli?

  Klasická pohádka K. J. Erbena v provedení 4 herců, 7 marionet a 1 plicovačky. To vše kolem jednoho kulatého stolu..

  Inscenace byla oceněna hlavní cenou Erik na festivalu Přelet nad loutkářským hnízdem 2003. Filip Jevič získal cenu za režii a Tomáš Jeřábek za herecký výkon na Mateřince 2005.

  Damúza

   

   

   

   

  —————-

  REZERVACE VSTUPENEK

  Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

   

  Novinky

  Všechny novinky