Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Azher

  Azher
  Irena Konývková

  Azher žije ve společenství, kde je vše dokonale zorganizované, jsou zde vytvářeny pohlavím vyvážené rodinné jednotky, každému je přiděleno povolání, vše je jednotné. O všem rozhoduje rada starších, nikdo nepociťuje bolest, hlad, strach, ale díky pilulkám ani např. lásku či jakékoliv silné emoce. Azher se má stát strážcem vzpomínek předchozích generací. Dozvídá se tak o bolesti, utrpení, ale i právě o lásce, přátelství a začíná jí docházet, že cena bezpečí je hodně vysoká. Ztrácí možnost volby. Jedná se o sci-fi?

  Soubor HOP-HOP pod vedením Ireny Konývkové pracuje již 36 rokem, za dobu svého působení má na kontě víc jak 70 premiér, mnohé z inscenací byly viděny na národních přehlídkách všeho druhu či na mezinárodních a světových festivalech /v Itálii, Anglii, Rakousku, Německu, Švýcarsku, Litvě, Slovensku, Belgii, Lucembursku, Indii…/.

  Členové souboru  HOP-HOP, skupina ve věku cca 14-15  let,  navštěvuje literárně dramatický obor Základní umělecké školy Ostrov desátým rokem. Za tuto dobu mají někteří za sebou společné drobné dramatické výstupy: Paleček a jeho kamarádi /2009/, Jak stařeček měnil až vyměnil  /2010/, Jé je co tu je /2011/, představení: Pošťácká pohádka /2012/, Kamehameha /2013/, Zápisník Norberta Borovičky/2014/, Betlémská hvězda /2014/, Život k sežrání /2015/, individuální dramatické výstupy /monolog, dialog/ a všichni pak práci na přednesových textech.

  Výroba loutky: Ondřej Šulc, Lukáš Lerch

  Scénografie: HOP-HOP

  Střih hudby: Irena Konývková

  Režie: Irena Konývková

   

  Hraje: Karolína Joo, Antonín Valenta

  Hrají a vytvářejí obrazy: Jana Ďuržová, Štěpán Liška, Jan Roháč, Tadeáš Novák, Vít Bauchner, Lucie Ratajčáková, Hedvika Navrátilová, Sára Weithalerová, Sára Horčičková

   

  Cena vstupenek 30 Kč / bez slevy

  Novinky

  Všechny novinky