fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Od 25. května hrajeme – bezpečnostní opatření

  Vážení přátelé Divadla v Celetné a Spolku Kašpar,

  pokud se bude situace nadále vyvíjet v tomto pozitivním duchu, po více jak dvouměsíční pauze se 25. května obnoví veřejný provoz našeho divadla a ač budou stále patrná jistá omezení, pevně věříme, že vše společně zvládneme a prožitek z divadelního představení bude stejně silný jako za normálních okolností.

  Rádi bychom vás ujistili, že uděláme vše pro to, aby návštěva našeho divadla byla pro vás jak bezpečným, tak zároveň příjemným zážitkem. A samozřejmě nejen pro vás, ale i pro naše herce a celý personál divadla, který se stará o vás i o hladký průběh představení. Je proto v zájmu obou stran dodržovat hygienické předpisy nařízené vládou.

  Nejste-li ve 100% kondici, odložte návštěvu našeho divadla na později. Pokud jste ale fit, tak neváhejte a přijďte. Nákup vstupenek je možný jak online tak i osobně na pokladně divadla, platit lze kartou i v hotovosti. Až k nám do divadla dorazíte, tak v prostorách divadla bude k dispozici dezinfekce, kterou prosím po příchodu použijte. Prostory divadla pravidelně dezinfikujeme a v sále disponujeme plně funkční rekuperační jednotkou, která se stará o přísun čistého vzduchu. Mějte prosím zakryté dýchací cesty, stejnou povinnost mají i všichni zaměstnanci divadla, s výjimkou herců na jevišti. Provoz divadla (vstup do divadla, šatna, vstup do sálu apod.) bude také podřízen vyhlášeným předpisům a vše bude koordinovat náš proškolený personál, aby se zabránilo případnému shlukování osob.

  Při zachování momentálně vyhlášených omezení se do sálu divadla vejde maximálně cca 57 diváků (přesný počet závisí na jednotlivých titulech), do Klubovny cca 22 diváků, takže se jedná o zážitky vskutku komorní, které věříme, že si i přes omezení náležitě užijete.

  Situace se stále flexibilně vyvíjí, my ji sledujeme a o případných rozvolněních vás budeme včas informovat prostřednictvím našich webových stránek, případně Facebooku Divadla v Celetné & Spolku Kašpar. Prozatím prosíme o dodržování těchto momentálně platných pravidel a hlavně se na vás moc těšíme!

  Za Spolek Kašpar

  Lenka Bočková

  Novinky

  Všechny novinky