Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  O vstupenkách a jiných věcech

  Vážení diváci,

  troufám si odhadnout, že nikdo z nás zatím nic podobného nezažil, situace je to velmi nestandartní a tak i konání z ní vycházející se mohou jevit jako nestandartní, ale věřím, že vše co děláme, přinese kýžené výsledky a brzy se opět osobně potkáme u nás v divadle.

  Momentálně nejenže nehrajeme, ale divadlo je uzavřené úplně, takže ani nezkoušíme, ale o to víc vstáváme i usínáme s myšlenkami na divadlo a co nového bychom pro vás mohli připravit.

  Produkce neprodukuje z divadla, ale z domova.

  Pokladna je (zatím) do 1. dubna uzavřena, ale e-mailová adresa rezervace@divadlovceletne.cz stále funguje a naše paní vedoucí pokladny z domova poctivě zodpovídá všechny dotazy, připomínky či jiné podněty.

  Co se možnosti vrácení vstupenek za zrušené představení týče, tak nebojte, o svůj zážitek nebo peníze nepřijdete. Snažíme se vám nejprve nabídnout náhradní termíny, ale chápeme, že ne vždy se to sejde, takže poté přichází na řadu vrácení vstupného. To je při platbě kartou online automatické, při převodu to zařídí naše pokladna a při osobním zakoupení taktéž. V současné době, když je naše pokladna uzavřena, není osobní vrácení logicky realizovatelné, ale nebojte se poslat e-mail a konkrétně se domluvit na řešení situace.

  Závěrem, nikoliv však v poslední řadě, bychom rádi vyjádřili velké díky všem, kteří nám nabízejí pomoc, ať přímou nabídku finanční podpory či zprostředkovaně odmítnutím vrácení vstupného za zrušená představení, velmi si toho vážíme a ač to může znít jako floskule, věřte že NENÍ!!!

  Buďme zdraví, zodpovědní a trpěliví!!!

                                                                                                                                   Lenka Bočková

                                                                                                                        dramaturgyně Spolku Kašpar

  Novinky

  Všechny novinky