Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  KVĚTEN ZA DVEŘMI !

  Irský Máj / Irish May
  „Počtvrté se bude v Celetné tančit, zpívat, hrát, tvořit a dovádět v irském rytmu. Přijďte se zapojit a vezměte s sebou své kamarády, rodiny, taneční boty a hudební nástroje. A těšte se tak, jako se těšíme my.“

  Pod jednou střechou IV. – Barevné spektrum
  Letošním tématem tradičně zahajovacího představení bude barevné spektrum. Lze se tedy těšit na spoustu osobitých choreografií v podání celkem deseti pražských i mimopražských tanečních skupin a pěti jednotlivců.

  Májové dílny – korálky a drátky
  Tři tvořivé semináře pod vedením zkušených korálkářek. Vyrábět budeme šperky, ozdoby a domovní dekorace s keltskými motivy.

  Osiřelý západ
  Poněkud drsnější komedie ze zapadlé vesnice Leenane v sobě skrývá dojemný příběh dvou rozhádaných bratrů, alkoholu odevzdaného kněze a sprosté holky, která po domech prodává kořalku.

  The Outside Track
  Irsko-skotsko-kanadská kapela je vítězem soutěže o nejlepší hudební skupinu (Live Ireland a TIR Irish Music Award). Tančící hudebníci bez námahy slučují tradici a modernu a jejich pojetí keltské hudby je nadšeně přijímáno po celém světě.

  Snídaně s irskými autory: B. McCarthy, Příběhy skřítků leprikónů
  Opravdová snídaně a trocha dobrého čtení k tomu. Do pohádkového světa vás zavedou senioři a děti, které za tímto účelem propojila obecně prospěšná společnost Bez Rozdílu.

  7 Reasons to Dance
  Zbrusu nová taneční a akrobatická show nejstarší české skupiny irského tance Rinceoirí. Představení kombinuje irský tanec s moderním jazzovým tancem a párovou akrobacií.

   

  Draci noci
  V loňském roce jsme náš májový speciál neuvedli, tak letos to napravujeme.

  Draci noci a host a spol.
  Při posledním uvádění Draků v našem skvělém stanu nás napadlo, že je to škoda, hrát v takovém prostoru jen Draky, že by tu mohlo být víc představení s verši, s prózou – takový malý májová festival ve stanu…. Konkrétní program bude následovat…

   

  Mikulášovy prázdniny opět na repertoáru
  Letní rodinný speciál se společně se sluncem zalitými víkendy vrací!

  Novinky

  Všechny novinky