fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Komorní festival JISTEBNICE VLKSICE KAŠPAR 2022

  KAŠPAŘI V SRPNU PŘESÍDLÍ TRADIČNĚ DO JIŽNÍCH ČECH

  Ať se děje, co se děje, srpen bez Vlksic si už nedokážeme představit a naštěstí ani letos nemusíme! Sedmnáctý ročník, který se bude konat třetí srpnový týden, si k renesanční vodní tvrzi ve Vlksicích opět přibral Vildův mlýn v Jistebnici. Komorní festival JISTEBNICE VLKSICE KAŠPAR 2022 proběhne tento rok od 15. do 18. srpna, takže chystáte-li se na dovolenou někam poblíž, potvrďte si rezervaci ubytování v těchto termínech a my se na vás těšíme tradičně ve Vlksicích a v Jistebnici.

  Jistebnický mlýn se na dva večery přenese do správcovny fotbalového stadiónu, kde se správce tak dlouho pokouší o nápravu chování sportovců i fanoušků, až mu dojde trpělivost a začne jednat! Teror letícího míče bude brzy u konce! Drsná komedie o tom, co známe. Jakub Špalek v režii Filipa Nuckollse.

  Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska… do renesanční Itálie, kde jinde než na renesanční vodní tvrzi ve Vlksicích, se diváci podívají díky jednomu z největších a určitě nejznámějších milostných příběhů Williama Shakespeara ROMEO A JULIE v jedinečné úprav pro osm postav. Těšit se můžete na Daniela Pivodu Ondráčka, Terezu Slámovou, Jana Zadražila, Evu Elsnerovou, Miloslava Tichého, Františka Kreuzmanna, Štěpána Coufala a Kristiána Stolaříka.

  Pestrý program, okouzlující prostředí středověké tvrze ve Vlksicích a čistota klasické jihočeské venkovské architektury na Vildově mlýně. Co víc si přát? Snad ještě krásné počasí a plné hlediště. Těšíme se na vás v srpnu jižních Čehách.

  Program:

  Po        15. 8. od 20.30 hod. – Romeo a Julie (Vlksice)

  ÚT        16. 8. od 20.30 hod. – Romeo a Julie (Vlksice)

  ÚT        16. 8. od 20.30 hod. – Politika správcovny (Jistebnice)

  ST        17. 8. od 20.30 hod. – Romeo a Julie (Vlksice)

  ST        17. 8. od 20.30 hod. – Politika správcovny (Jistebnice)

  ČT        18. 8. od 20.30 hod. – Dámská čtyřhra (Vlksice)

  Ceny vstupenek:

  Romeo a Julie 310 Kč / 190 Kč v předprodeji, 450 Kč / 270 Kč na místě

  Politika správcovny 280 Kč / 200 Kč v předprodeji, 380 Kč / 300 Kč na místě

  Dámská čtyřhra 310 Kč / 190 Kč v předprodeji, 450 Kč / 270 Kč na místě

  Tvrz Vlksice
  Vildův mlýn
  Romeo a Julie
  Dámská čtyřhra
  Politika správcovny

  Novinky

  Všechny novinky