Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  KAŠPAR SLAVÍ 25 LET !

  Ples v Kašpaře na konci března se stal již tradicí – je to dojemné a krásné – jednou za rok se hodit do gala a strávit večer s přáteli, kterým to mimořádně sluší… broukat si melodie valčíků a klábosit a popíjet až do rána, protože máme narozeniny…

  Letos máme „kulaté půlkulatiny“ a tak by se slušelo vzpomínat, vydávat memoáry a všemožně zachycovat tu uplynulou dobu činnosti… ale to nám nehrozí. Tedy vězte – jménem spolku Kašpar Vás zvu na Ples v Kašpaře! Slibuji zábavu až do rána. Kašpary ve večerních róbách, kašpary za mikrofony i na parketu, předtančení, tombolu i půlnoční překvapení.

  A místo vzpomínek nabízím pár novinek – před Plesem uvedeme v obnovené premiéře hru Mrzák Inishmaanský (zcela nové pánské obsazení v čele s Martinem Hofmannem a Matoušem Rumlem), na severu Moravy spácháme Kašparův ostravský týden a zároveň s tím zkoušíme dvě nové inscenace:

  Ionescovy Židle se staly výchozí předlohou pro režiséra Alexandra Minajeva – ten v týmu s herci Boušková, Nerudová, Lněnička… pracuje na variacích vztahu muž a žena /premiéra na konci dubna/. A do Bytového divadla chystáme českou premiéru hry Sirotci – drsné, rychlé, temné a syrové drama ze současného Londýna. Hrají Monika Zoubková, Marek Němec, Jan Plouhar, režie Filip Nuckolls.

  A v průběhu měsíce března připravujeme i autorskou pohádku O políbeném drakovi, kterou uvedeme v květnu v májovém stanu…

  A v Celetné opět rádi přivítáme Bezruče – těšit se můžete na Můj romantický příběh a úplnou novinku na jejich repertoáru Osiřelý západ… nenechte si ujít !

  Jakub Špalek

  Novinky

  Všechny novinky