Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Kašpar First Moment na ČERVEN 2020

  PŘI VČASNÉM NÁKUPU LÍSTKŮ SLEVA AŽ 35% na Rozmarné léto a Rozmarné léto – bonus. Vzhledem k současné situaci a přesunu vstupenek z březnových a dubnových termínů na červnové termíny se Kašpar First Moment v červnu vztahuje na tyto dva tituly.

  Lístky s touto slevou je možné koupit ode dne zahájení předprodeje 18. 5. až do 28. 5. 2020.

  V poslední době je stále častějším jevem rozhodování o návštěvě divadla na poslední chvíli. Ano – doba se zrychlila atd. – je to pochopitelné, ale pro divadlo trochu nešťastné. Pro nás má velkou cenu divák, který si vědomě vybere titul a udělá si na nás čas. Učiní tak v klidu, s rozmyslem, po výběru z našeho měsíčního repertoáru a ohlídá si termín představení. Proto zavádíme tuto novinku – Kašparův first moment. Takže, velevážený náš diváku, otevři si vždy 10. dne v měsíci náš program na měsíc přespříští, vyber si, co by si nejraději viděl, zkus to sladit se svým diářem a pokud ti ani pak nic nebrání, rychle si kup lístky. Ty budeš potěšen nízkou cenou a my nadšeni z takto rozhodnutých diváků! Díky za pozornost a brzy na viděnou!

  Za všechny Kašpary Jakub Špalek

  Abyste mohli tuto výhodnou cenu využít, je nutné si vstupenky vyzvednout do 28. května v pokladně divadla. 

  U plateb na účet je možné slevu uplatnit při rezervaci do 28. května na našich webových stránkách a platbě nejpozději do 30. května s následným vyzvednutím vstupenek před představením. Při on-line nákupu vstupenek na internetu platí sleva při rezervaci/ platbě platební kartou do 28. května.

  !!!Kompletní informace žádejte na pokladně!!!

  Po tomto termínu nárok na slevu zaniká.

  Rezervace trvá do data uvedeného v potvrzení pokladnou a stává se platnou až tímto potvrzením. Pokud rezervované vstupenky nejsou v dané lhůtě vyzvednuty, rezervace propadá a vstupenky se automaticky vrací zpět do prodeje.

  CENA VSTUPENEK SE SLEVOU KAŠPAR FIRST MOMENT

  Rozmarné léto 325 Kč / 210 Kč

  Rozmarné léto – bonus 290 Kč / 190 Kč

  Cena vstupenek pro děti do 14 let na všechna představení Kašparu 100 Kč

  CENA VSTUPENEK BEZ SLEVY – červen 2020

  Rozmarné léto 500 Kč / 325 Kč

  Rozmarné léto – bonus 450 Kč / 290 Kč

  Cena vstupenek pro děti do 14 let na všechna představení Kašparu 165 Kč

  Novinky

  Všechny novinky