fbpx
Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Roman Pomajbo

  Roman je humoristou tělem i duší. Můžete ho znát z českých filmů Kvaska a Tacho, nebo také jako jednoho z protagonistů slovenské Partičky. V současnosti hraje v Čechách kromě představení TÁTA také v představení TOUHA v divadle Kalich v Praze. Je šťastně ženatý a má tři krásné malé dcery. A všechny předpoklady k tomu, být skvělým TÁTOU i na jevišti!

  Vystudoval herectví na konzervatoři v Brně a na Slovensku VŠMU v Bratislavě, kde se stal známým hercem i moderátorem a také jedním z protagonistů kultovního bratislavského divadla GUnaGU, či humorného TV pořadu S.O.S. (něco na způsob českého TELETELE), Partička či Haló.

  „… žánr one man show byl pro mě velkou výzvou. A jako otec jsem rád, že do představení můžu dát i své vlastní postřehy. Je to moderní show a využívám při ní všechny výdobytky techniky, jako je tablet, wi-fi, promítání na plátno. Navíc nedodržuju žádnou hranici mezi jevištěm a hledištěm. Chvílemi chodím mezi diváky a povídám si s nimi. Samozřejmě také improvizuju. Je to osobní show. Vždy je to jiné, jedinečné, originální setkání …“

  Hraje v

  Novinky

  Všechny novinky