Divadlo v Celetné
& Klubovna
 • Toggle

  Možnosti podpory Divadla v Celetné, děkujeme.

  Vážení přátelé Spolku Kašpar,

  v současné nelehké situaci, kdy spousta z nás ze dne na den přišla o veškeré své aktivity a mnohdy i přísun finančních prostředků, si o to více vážíme toho, že se stále najdou tací, kteří nám nabízejí svou podporu.

  Na základě množících se dotazů kam nám můžete poslat nějaké peníze, abychom tuto dobu přestáli a vy se k nám mohli po  zrušení bezpečnostních opatření opět vydat do hlediště, jsme se rozhodli zveřejnit číslo účtu, kam můžete případně něco poukázat. Číslo účtu Spolku Kašpar je: 1924292319/0800

  Další možnou formou podpory je na Facebooku divadla LIVE STREAM v podobě TALK SHOW, na který je možno si online koupit vstupenku a to i zpětně, což nám také pomůže a vy za to něco uvidíte, pobavíte se a dozvíte se nevídané.

  A pokud chcete mít nějaký příslib do budoucna a tzv. své jisté, je možné si zakoupit poukazy 2, 4 nebo 6 Kašparů, které si pak jednoduše směníte za konkrétní titul a datum, až se vše vrátí do normálu. U této služby ale bohužel nemáme online prodej, nákup je možný pouze přes komunikaci s pokladnou (rezervace@divadlovceletne.cz).

  Poslední možností je v této době velmi oblíbené nevracení vstupného za již zakoupené vstupenky na momentálně zrušená představení, kterou provází i virální kampaň #nevracejvstupenku. Pokud byste se rozhodli právě pro tuto variantu, také prosím kontaktujte naši pokladnu.

  Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se ve zdraví na viděnou.

                                                                                                Lenka Bočková

                                                                                    dramaturgyně Spolku Kašpar

  Novinky

  Všechny novinky