SILVESTROVSKÁ TANCOVAČKA aneb do nového roku s písní na rtech!

18.12.2014

Nechce se vám na Silvestra sedět doma u televize, hory vám nic neříkají a restauračních zařízení, barů a hospod máte za celý rok také dost? Přijďte oslavit Silvestr do divadla! Divadelní spolek Kašpar si na svou historicky první oslavu Silvestra přichystal pro sebe a své diváky TANCOVAČKU s podtitulem SILVESTR OD PRVNÍ VTEŘINY.

Letos již potřetí slaví divadelní spolek Kašpar Silvestr!!!  TANCOVAČKA – SILVESTR OD PRVNÍ VTEŘINY se stala tradicí, za což děkujeme našim divákům a zároveň tanečníkům!

V průběhu tohoto slavnostního večera zazní již tradičně písně světové i české pop music.

Oslava začíná opět 30. prosince, to aby se nepropásly první vteřiny posledního dne letošního roku. A podle toho, co k oslavě říká principál spolku Kašpar, Jakub Špalek, se určitě bude na co těšit: A je to tady – konečně chystáme oslavu Silvestra! Po skvělých zážitcích na Plesu v Kašpaře i Tancovačkách jsme se odhodlali k zábavě největší. Kašpaři za mikrofony, kapela James Band, pořádný taneční parket a dobře vychlazené šampaňské!

Na speciálně upravené jeviště Divadla v Celetné se postaví kromě již zmiňované královohradecké kapely JAMES BAND (a že je to kapela pořádná – včetně dechové sekce) také členové spolku Kašpar s písněmi pečlivě zváženými a vybranými. Těšit se můžete na světové hudební hity, duety i českou pop music… no prostě… Ivan Hlas, Sting, Zagorová – Hložek – Kotvald, Tom Jones,
Richard Müller, Tina Turner, Václav Neckář, Marta Kubišová, Buty, Eva Pilarová, Waldemar Matuška, Petr Spálený, Miro Žbirka a další a další…. A možná přijde i Karel Gott?!

To vše zazní v originálním podání členů spolku Kašpar – Martina Hofmanna, Jitky Nerudové, Petra Lněničky,  Evy Elsnerové, Jakuba Špalka, Elišky M. Bouškové, Jana Meduny, Jitky Čvančarové, Jana Zadražila, Petry Špalkové, Lukáše Jůzy, Lucie Palonciové, Aleše Petráše a dalších. A k pořádné tancovačce patří samozřejmě tanec, tanec, tanec… parket bude velkolepý, již několikrát prověřený, takže o místo k tanci nebude nouze.

Přijďte oslavit konec letošního roku s vašimi oblíbenými herci, kolegy a kamarády!

P.S. Konfety s sebou!

 

Úterý 30. prosince 2014 od 20:00 v Divadle v Celetné.

Vstupenky je možno zakoupit v pokladně Divadla v Celetné.

 

Program představení

VERNISÁŽ

10:30 | Kašpar | hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici - veřejná zkouška DNES

AUDIENCE

19:30 | Kašpar | ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici DNES

ŽIVOT JE KRÁSNEJ

19:30 | Činoherní studio Ústí DNES

MRZÁK INISHMAANSKÝ

10:30 | Kašpar ČT 19.10.

KLEC

19:30 | Kašpar ČT 19.10.

VERNISÁŽ

10:30 | Kašpar | hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici - veřejná zkouška PÁ 20.10.
plánovaná představení

Newsletter
100+11 = ?

Kontakty

Adresa:
Celetná 17
110 00 Praha 1

Tel.:
Mobil:
E-mail:
222 326 843
608 327 107

všechny kontakty

 


facebook