Divadlo v Celetné Toggle

Pronájem zavedené divadelní kavárny v samém centru města

Provoz divadelní kavárny Café Gaspar Casper je tradičně od 9 – 24 hodin (o víkendu se otevírá později). Ve večerních hodinách a v případě dopoledních představení je otevírací doba podřízena provozu divadla           (v průběhu představení musí být kavárna z hlukových důvodů uzavřená veřejnosti, slouží divadelním hostům; při premiérách či jiných výjimečných akcích, festivalech apod. je otevírací doba prodloužena do ranních hodin). Kavárna má dvacetiletou tradici a ač se nachází v samém centru (cca 300 m od Staroměstského náměstí), disponuje spíše českou než zahraniční klientelou.

Prostor kavárny je kompletně zařízený – židle, stoly. K dispozici je i venkovní prostor na pavlači (také vybaveno stoly a židlemi).

Součástí pronájmu je i částečná výbava: mrazák Elektrolux 170 l, lednice Elektrolux 170 l, 2 lednice Goddess, skleněná vitrína Carier (2 ks), změkčovač vody Alfa, vinotéka na 45 lahví Haler, hudební aparatura Sony      (3 ks), reproduktor (4 ks), mikrovlnná trouba Bosch, myčka nádobí Elektrolux.

K dispozici jsou skladovací prostory, které jsou ale relativně malé (menší sklad u baru  2 m2, další skladovací prostor v přízemí divadla 8 m2).

 

Prostor kavárny – 80m2

Nájem 40 000 + DPH; energie 10 000 + DPH

Požadované odstupné – současný provozovatel nabízí přepsání smluv s dodavateli (nebylo by tedy třeba měnit pípu a kávovar)

Možnost nástupu – od 1. ledna

 

Hledáme kavárníka, který z nabízených možností dokáže vytěžit maximum a nabídnout perfektní služby jak návštěvníkům kavárny, tak divákům a hercům.

 

Café Gaspar Casper

Celetná 17

(v prostoru Divadla v Celetné)

 

V případě zájmu nás kontaktujte na:

spalek@divadlovceletne.cz

Novinky

Všechny novinky