Divadlo v Celetné Toggle

ZRADA, STARÉ ČASY

Harold Pinter

Režie Filip Nuckolls/ Překlad František Fröhlich / Scéna a kostýmy Radka Josková / Hudba Daniel Fikejz / Dramaturgie Lenka Bočková / Grafické návrhy, fotografie na plakát Lucie Valerová / Fotografie z představení Michal Hladík

Premiéra 16. dubna 2012 / Derniéra 5. března 2013

Délka představení 2.40, s přestávkou / Počet repríz 12

 

 

Dvě hry anglického autora o tajemství z dávné minulosti. Když se sejdou tři lidé, jeden vždy přebývá… Jak to vlastně tenkrát bylo?!

Dočasně hrajeme pouze první povídku jako samostatné představení Zrada

 

Emma Jitka Nerudová
Jerry Jan Potměšil
Robert Adrian Jastraban
Deelay Jakub Špalek
Kate Eva Elsnerová
Anna Petra Špalková

Videoukázka

„Kromě kvalitních hereckých výkonů, kdy nejvíce neodolatelná ve své roli byla Petra Špalková, na vás čekají také vtipné slovní hříčky, které nekonečným opakováním posouvají děj až k absurditě. Zrada a Staré časy také dokazují, že i na malé scéně s pár rekvizitami a jednoduchou hudbou složenou z několika tónů se dají dělat velké věci.“     Adéla Křížová (Studentpoint.cz)

„V Celetné v rámci jednoho večera spojili dvě hry anglického dramatika Harolda Pintera. Zrada i Staré časy ukazují divákům, jak může minulost zasahovat do našich životů. (…) Zrada je vystavěna nejen na zajímavém příběhu, ale i velmi dobrých hereckých výkonech všech účinkujících.“     Kateřina Valalik Čermáková (Topzine.cz)

 


————–

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. V případě zvolení platby přes účet vám budou zaslány podklady k platbě a vstupenky si vyzvednete až před představením. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

Novinky

Všechny novinky