Divadlo v Celetné Toggle

TATA BOJS PRO ŠESTÝ SMYSL

Cena vstupenek 499 Kč

 

VYPRODÁNO


Květen / Tata Bojs / Divadlo v Celetné – to už je lety prověřená a osvědčená kombinace. Fanoušci se na ni mohou těšit i tento rok, konkrétně 24. května. Oblíbený benefiční akustický koncert proběhne již po osmé a potřetí se veškerý výtěžek předá Nadačnímu fondu Šestý smysl, který skupina dlouhodobě podporuje.

Jak už se stalo tradicí, kapela se na koncertě v Celetné představí v komornější, akustické podobě a jistě nebudou chybět nečekané interakce ani jejich typický humor a téměř obýváková atmosféra. Samozřejmostí je rovněž také speciální host, kterého “Bojs” většinou odtajní až na koncertě samotném.

Výtěžek ze vstupného, podpoří dobrou věc. Stejně jako v předchozích dvou letech poputují vybrané peníze na konto Nadačního fondu Šestý smysl, který již pět let aktivně pomáhá zejména rodinám s handicapovanými dětmi, dětem z dětských domovů, v pěstounských rodinách, organizacím pečujícím o postižené atp.

Koncert v Divadle v Celetné je tak unikátní příležitostí, jak zažít Tata Bojs trochu jinak než obvykle a společně s nimi přispět potřebným.

 

 

 

 

 

 

 

—————

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

Novinky

Všechny novinky