TATA BOJS PRO ŠESTÝ SMYSL

Termíny představení

 
Rezervace vstupenek
 

Cena vstupenek 499 Kč

 

VYPRODÁNO


Květen / Tata Bojs / Divadlo v Celetné – to už je lety prověřená a osvědčená kombinace. Fanoušci se na ni mohou těšit i tento rok, konkrétně 24. května. Oblíbený benefiční akustický koncert proběhne již po osmé a potřetí se veškerý výtěžek předá Nadačnímu fondu Šestý smysl, který skupina dlouhodobě podporuje.

Jak už se stalo tradicí, kapela se na koncertě v Celetné představí v komornější, akustické podobě a jistě nebudou chybět nečekané interakce ani jejich typický humor a téměř obýváková atmosféra. Samozřejmostí je rovněž také speciální host, kterého “Bojs” většinou odtajní až na koncertě samotném.

Výtěžek ze vstupného, podpoří dobrou věc. Stejně jako v předchozích dvou letech poputují vybrané peníze na konto Nadačního fondu Šestý smysl, který již pět let aktivně pomáhá zejména rodinám s handicapovanými dětmi, dětem z dětských domovů, v pěstounských rodinách, organizacím pečujícím o postižené atp.

Koncert v Divadle v Celetné je tak unikátní příležitostí, jak zažít Tata Bojs trochu jinak než obvykle a společně s nimi přispět potřebným.

 

 

 

 

 

 

 

—————

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

Rezervace vstupenek

 

Kontaktní údaje

 

Představení

 

Platba

 
100+11 = ?

pole označená (*) jsou povinná

 

Program představení

KLUB RVÁČŮ

19:30 | Činoherní studio Ústí nad Labem DNES

VIŠŇOVÝ SAD

19:30 | Kašpar | derniéra ČT 21.9.

ZABÍT DRAKA

19:30 | Divadlo Marianny Arzumanové PÁ 22.9.

ZABÍT DRAKA

19:30 | Divadlo Marianny Arzumanové NE 24.9.

TOO CLOSE TO THE SUN

19:30 | Teatr Novogo Fronta ST 27.9.

KONCERT – JAREK NOHAVICA

20:00 | | VYPRODÁNO ČT 28.9.
plánovaná představení

Newsletter
100+11 = ?

Kontakty

Adresa:
Celetná 17
110 00 Praha 1

Tel.:
Mobil:
E-mail:
222 326 843
608 327 107

všechny kontakty

 


facebook