Divadlo v Celetné Toggle

POVĚSTI STARÉ A ČESKÉ

Režie Studio dell´arte / Scénář, texty písní František Zborník / Výprava Pavel Brožka / Hudba Zdeněk Urbánek / Hrají Stanislava Kočvarová, Sylva Malinková, Jaroslav Kutiš

Cena vstupenek 100 Kč / 50 Kč pro děti do 10-ti let

 

 

Jistě znáte (či byste znát měli) české pověsti o Čechovi, o Kazi, Tetě, Libuši a jejích proroctvích, o Bivojovi, Přemyslovi, Horymírovi a jeho věrném koni Šemíkovi  jak je napsal Alois Jirásek.

Jak tyto pověsti přečte Studio dell´arte?  Jak je zinscenuje? Z Jiráska  nebude chybět nic, ale možná bude i něco navíc?
V představení vystupují kromě četných  lidských postav také selátko, kanec, bůh /samozřejmě Perun/, volové, koně a další. Uslyšíte tedy pověsti dávných věků a uvidíte loutky plošné, malované, klackovité, chlupaté, vedené zespodu i shora, prostě všelijaké. Nečekejte obrozenecký patos, ale spíše legraci, nadhled a trošku té poezie.

Studio dell´arte

 

 

 

 

—————-

REZERVACE VSTUPENEK

Po odeslání formuláře se vám zobrazí informace o jeho odeslání. Pokud objednáváte vstupenky v čase mimo otevírací dobu pokladny, přijde vám potvrzení rezervace / včetně informace o délce jejího trvání/, až bude pokladna otevřena a pokladní zpracuje váš požadavek. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná. Vstupenky na toto představení není možné platit přes účet, pouze v hotovosti. Před odesláním formuláře prosím zkontrolujte termín, na který vstupenky objednáváte !!!

Novinky

Všechny novinky